Jump to content
Sign in to follow this  
readerCDA

Tablet za 100-150 zł

Recommended Posts

Witam, szperałem sporo w Internecie, ale ile modeli tyle opinii, więc liczę tutaj na odpowiedź z pierwszej ręki.

Szukam tabletu w przedziale cenowym 100-150 zł, chodzi tu głownie o to żeby nie rozleciał się po miesiącu lub kilku. Ma to być tablet tylko i wyłącznie do podstawowych funkcji (Internet, pisanie, zdjęcia) dla osoby, która nie ma zielonego pojęcia o obsłudze. Jedyny warunek to żeby podziałał jak najdłużej aby ta osoba nauczyła się płynnej obsługi, parametry grają drugorzędną rolę zresztą w tej cenie to wiadomo...

Samsung

Dzięki za ten jakże bogaty wkład w dyskusję. Takie rzeczy podpadają pod statsowanie i następnym razem otrzymasz zasłużoną nagrodę. - emqi

Samsung

Samsunga w tej cenie ciężko będzie znaleźć ewentualnie można poszukać używanego Tab 2 lub Tab 3.

Z nowych nowych nic sensownego w tej cenie nie znajdziemy, jeżeli urządzenie ma oferować dobrą wydajność. Możesz zobaczyć na Kiano SlimTab 7 z procesorem Intel Atom i 1 GB pamięci RAM

http://www.sferis.pl/p/372373-tablet-kiano-slimtab-7-3gr-c3230-7-1gb-8gb-wifi-bt-3g-gps-a51-czarny-slimtab73gr.html

Lepiej wydać dwa razy więcej i cieszyć się lepszą jakością. Ja mam Lenovo A7-10F i nie narzekam, to jeden z tych najtańszych. Mi zależało bardzo na GPS. A używany jeśli nie ma gwarancji, to nic potem nie zrobisz.

Dokładnie tak, w cenie 300-400 zł znajdziesz już dobre Lenovo, Kiano można nawet poszukać na allegro LG G Pad, który jest dużo wydajniejszy. Może zdecydujesz się na jakiś używany model, jeżeli budżet jest ograniczony.

Produkty również znajdziesz w sklepie Sferis smile_prosty.gif

Edited by SferisPL