Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicek

Napoleon total war - nie uruchamia się

Polecane posty

Jak w temacie. Gra ładuje część z tytułem Napoleon Total War plus ew. podziękowania i informacje (przed intrem jeśli takowe jest), a potem zamiera. Nic się nie dzieje, chociaż kursor działa. Znalazłem podobny temat, ale nie udało mi się uruchomić mimo to. Stery zaktualizowane, empire total war samo śmiga, po weryfikacji plikow przez steam, wyskakuje jeden błąd, ale nie wiem czy steam ściąga plik. Grę mam z serii Kolekcja klasyki. Wymagania spełniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wszelkiego rodzaju sterowniki masz aktualne? Ponoć taki problem może wystąpić, jeśli masz nieaktualne sterowniki karty graficznej albo dźwiękowej. Ile czekałeś na uruchomienie/załadowanie gry? Gdy gra jest 'zamrożona', możesz odpalić menadżer zadań (ctrl+alt+del) (a jeśli tak, to czy przy grze masz dopisek "Brak odpowiedzi"?) czy musisz restartować kompa?

Jeśli po weryfikacji plików wyskakuje błąd, odczekasz chwilę, ponowisz weryfikację i błąd pojawia się znowu, może być potrzebna reinstalacja. W tym celu usuń grę z poziomu steam, wyłącz steam'a, wejdź do katalogu z grą (katalog_steam/steamapps/common/) i usuń cały katalog na grę. Dopiero wtedy odpal Steam znowu i pozwól mu pobrać pliki od zera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpracowałem z obsługą techniczną dystrybutora, ergo sterowniki do karty graficznej, dźwiękowej, directx, windows najnowsze. Gra się w ogóle nie uruchamia, a najdłużej czekałem ~30 minut. Menager zadań nie odpala, potrzebny jest twardy reset.

Co do weryfikacji plików, Hm, mogę jeszcze tak spróbować. Wcześniej kończyło się na zaledwie usunięciu plików lokalnych ze steama. Jednak grę instaluję z płyty, ma to znaczenie? Bo jeśli wcześniej z płyty tak się zainstalowało, to czy ponowna instalacja z płyty będzie poprawna?

EDIT. To prawda, że NTW nie działa pod win.10? Bo mam inny komputer, ale właśnie z najnowszym windowsem, pod którego ponoć Napoleon nie rusza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...