Jump to content
Papkin

Spotkanie integracyjne

Recommended Posts

Byłem drugi, wyszedlem pierwszy, ale milo było zobaczyć niezłą część ekipy CD-A + Berlina. A jutro wracamy nadzorowac budowy :)

• Upvote 1

Było super porozmawiać i poznać zarówno pewne metody działania redakcji jak i charaktery studentów i redaktorów. Jedyne czego żałuję, to że ile razy siedziałem w pobliżu 9kier, była pochłonięta rozmową, do której nie mogłem się odnieść (chociażby sesje RPG :P). Bardzo chciałem nawiązać jakąś krótką konwersację na temat gier typu MOBA, ale nie udałoby się bez bycia nachalnym :P.

• Upvote 1

W imieniu redakcji: dzię-ku-je-my! Było tak dobrze, że już myślimy nad kolejną integracją przy herbacie.

W końcu połowy z was nie znam ani w połowie tak dobrze, jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z was lubię w połowie tak bardzo, jak na to zasługujecie.

• Upvote 1

ps. Wielkie podziękowania dla 9kier za polecenie Darkest Dungeon. Gdyby nie Twoja rekomendacja, to zapewne nie nabyłbym tej znakomitej gry : )

Na zdrowie!

Jedyne czego żałuję, to że ile razy siedziałem w pobliżu 9kier, była pochłonięta rozmową, do której nie mogłem się odnieść (chociażby sesje RPG tongue_prosty.gif). Bardzo chciałem nawiązać jakąś krótką konwersację na temat gier typu MOBA, ale nie udałoby się bez bycia nachalnym tongue_prosty.gif.

E tam, trzeba było się przysiąść. :)

• Upvote 1

Żałuje, że tak późno dołączyłem do zabawy. Mam nadzieje, że będzie jeszcze jakieś spotkanie, bo jego opisy są naprawdę interesujące :).

• Upvote 1

Tak, tak, solidne 2/10 :P.

Było tak dobrze, że już myślimy nad kolejną integracją przy herbacie.

Myślcie myslcie. I to szybko, bo my chcemy się spotkać już w tą Sobotę :D.

W końcu połowy z was nie znam ani w połowie tak dobrze, jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z was lubię w połowie tak bardzo, jak na to zasługujecie.

Nie masz aż tak wysokiego lvla w skillu "wiek", żeby korzystać z tego cytatu z niziołka :P.

• Upvote 1

ps. Wielkie podziękowania dla 9kier za polecenie Darkest Dungeon. Gdyby nie Twoja rekomendacja, to zapewne nie nabyłbym tej znakomitej gry : )

Dołączę się, bo teraz przez tę grę zwątpiłem kiedy zaliczę egzaminy, o skończeniu zadań w akademii nie wspominając. xD Dokładnie to, czego było mi potrzeba - gra na każdym kroku przypomina ci, że jesteś nędznym słabeuszem i ma mocny, "hardwestowy" klimat, którego ostatnio usilnie poszukiwałem. 11/10

A tak w ogóle, to patrząc na liczbę przybyłych, to zejdzie nam chyba ze 4 spotkania co najmniej, żeby każdy usiadł i pogadał z każdym, ale co poradzimy. xP

• Upvote 1

Jeśli tak bardzo lubicie to uczucie, kiedy gra Was gnębi i podburza wiarę w siebie, to zagrajcie w Ancient Domains of Mystery (dla przyjaciół ADoM) - absolutną legendę wśród roguelike'ów. Chociaż - jak to z rogalikmi bywa - trudność polega tu raczej na tym, że jest megaskomplikowana i nieprzystępna, a nie na tym, że jest po prostu, hmm, trudna.

• Upvote 1

Też byłem jednym z Pięciu i w moim odczuciu solidne 1/5. Pierwszy raz od baaaardzo dawna miałem okazję porozmawiać o grach (i nie tylko) z tak ciekawymi na swój sposób ludźmi. Mam nadzieje na więcej takich spotkań.

PS. Jak koledzy wyżej, ja również podzielę się osobowością poza forumową "Jarek Płaskonos"

Edited by Jiroo
  • Upvote 1

No to co, ludzie? Kto się odważy w tą Sobotę znowu stawić w Cybermachinie?

Powiedzmy że na 80% ja. Bo mam blisko, po 15 kończę zajęcia, a w niedziele nie mam zaliczeń. Także układ planet jest raczej po mojej stronie. Tylko miło by było jakby przyszło więcej niż 2 osoby.

Namawiam Camomilę i Kriegera. Może Siekiera przyjdzie też przyjdzie?

No ja proponuję na 17:00, mimo, że będę musiał popylać na gwałtu rety z Jelonki pewnie. Ale myślę, że się wyrobię do 15:00 :).

Co prawda wątpię w dzikie tłumy, ale w razie czego będziemy małą grup(k)ą w Cybermachinie o 17:00. Jakby ktoś nas nie mógł znaleźć, to rezerwacja jest na moje nazwisko (Siekierski).

Właśnie się zastanawiałem jak się znajdziemy, bo nie wszystkich pamiętam :)

Panowie i ewentualne Panie wybaczą, ale ja będę miał sporą obsuwę. Dopiero wróciłem z Jelonki do domu, zaraz się zbiorę i wybywam na Pasaż. Powinienem meldować się na lokacji około 18:00.

Do zobaczenia :).

Acha - operacja się udała, pacjent zmarł :P. Po naszemu - 4 osoby, Wielka Integracja :D. Ale było śmiesznie i ciekawie. Polecam(y) się na przyszłość :)

Tym razem nie mogłem, ale następnym razem się pojawię : )

No to alkoholizm pełną gębą - co powiecie na tą Sobotę? Dziadek musi się bawić, póki mu jeszcze nie kazali wyjeżdżać do landów Bena Luxa :P

Ja mam najprawdopodobniej sobotę już zaklepaną, więc jak coś to bym mógł być na godzinę lub 2 max.

Edited by willy

Dlaczego ja zawsze muszę "już coś mieć" :/ Teraz siedzę chory w domu i do soboty się nie wykuruję :(

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...