Skocz do zawartości
Papkin

Spotkanie integracyjne

Polecane posty

Wychodzi na to, że nikt, Scorpix :P. Przynajmniej na tą. Następna jest dzień przed Świętem Tynkarza - Walę Tynki. Wtedy tez chyba nie ma co liczyć na frekwencję :P

Ale ja mogę 13.02 być, no problem jakby co :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy, późno się obudziłem, ja ja! Kiedy bądź, tylko napiszcie datę, choćby na priv i obiecajcie, że zjawi się więcej ludzi niż kiedy puściłem wici za pierwszym razem (całych 2, wliczając mnie). W cyber jestem praktycznie co weekend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.02? Hmmm... brzmi nieźle, acz dam znać po weekendzie. Deal? smile_prosty.gif

Deal. Zapraszamy serdecznie.

Mnie w tą sobotę nie będzie. Muszę napisać zapowiedź pewnej gry, a czasu niewiele (oprócz tego XCOM 2 miał wczoraj premierę).

Edytowano przez Scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

To kto przychodzi 13.02 o godzinie 17:00 (lub nieco później) na spotkanie o charakterze intelektualnym przy herbatce (inne napoje dozwolone) w miejscu tym co zawsze?

Edytowano przez Scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Będzie pewnie też Siekier, więc opijemy i jego trzecie miejsce :)(Nie wiem czy będzie Shky, bo nie wiem skąd jest).

2. Póki co żadnej nie wybrałem i chyba nie będę miał okazji, bo wydaje mi się, że dostanę jakąś "z góry" :P.

3. Z tego co wiem, to jest napisane "nagrody wyślemy e-mailem", więc chyba raczej dostaniemy tylko kody :). Szkoda, bo nie mam Dying Light, a jak poczytałem i o nim i o dodatku, to z chęcią bym zagrał. Tyle że budżet nie ten, niestety :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla Papkina, ja bym jednak zarezerwował, to nie tak, że mu nie ufam. ^^ Ale możemy poczekać do czwartku/piątku, zazwyczaj nie ma aż takiego problemu z miejscami.

Tak w ogóle myślę, że to, jaką grę dostaniesz to w ogóle nie jest coś ważnego dla Polaków, nic a nic. xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oka, postaram się jutro zadzwonić i zarezerwować coś na Akademię na Sobotę. Pewnie standard, 17:00, choć ja mogę mieć lekką obsuwę z powrotem z Wałbrzycha. Swoją drogą - jakby ktoś chciał/musiał w Sobotę rano jechać na Wałbrzych, a potem gdzieś koło 15:00-16:00 wracać, to mam dwa miejsca wolne w aucie tongue_prosty.gif.

Tak w ogóle myślę, że takie coś jak ja to w ogóle nie jest ważne dla Polaków :P.

Edytowano przez dicolyen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jadymy z tematem. Zarezerwuję nam zaraz miejscówkę i dam znaka na grupie. Obecność mile widziana!

PS: polecam zabrać się do Wałbrzycha, wbrew obiegowej opinii jest to śliczne miejsce (zwłaszcza jesienią).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, from Facebook continues...

"(...) będzie tam można spotkać paru zmęczonych życiem redaktorów CDA" - czyli będzie Papkin. Czy spodziewamy się też SMG i Macabry? :D. Dołączyłbym również MQ, ale nie chcę się zbytnio narażać :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że 9kier najprawdopodobniej nie będzie... chociaż, jak to kobieta, zostawiła nam krztynę nadziei, że może jednak się zjawi.

Nie było mnie na spotkaniu nr 1, ale tym razem przyjadę napić się grogu z tak zacną kompanią soczek.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiedzicie trochę dłużej? Chętnie bym dołączył i pozbijał trochę piątek, ale zabieram dziewczynę na przedterminowe walentynki, więc dopiero późnym wieczorem dałoby radę. Ktoś się orientuje, do której to trwało ostatnio?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...