Skocz do zawartości
Papkin

Spotkanie integracyjne

Polecane posty

Było super porozmawiać i poznać zarówno pewne metody działania redakcji jak i charaktery studentów i redaktorów. Jedyne czego żałuję, to że ile razy siedziałem w pobliżu 9kier, była pochłonięta rozmową, do której nie mogłem się odnieść (chociażby sesje RPG :P). Bardzo chciałem nawiązać jakąś krótką konwersację na temat gier typu MOBA, ale nie udałoby się bez bycia nachalnym :P.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu redakcji: dzię-ku-je-my! Było tak dobrze, że już myślimy nad kolejną integracją przy herbacie.

W końcu połowy z was nie znam ani w połowie tak dobrze, jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z was lubię w połowie tak bardzo, jak na to zasługujecie.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Wielkie podziękowania dla 9kier za polecenie Darkest Dungeon. Gdyby nie Twoja rekomendacja, to zapewne nie nabyłbym tej znakomitej gry : )

Na zdrowie!

Jedyne czego żałuję, to że ile razy siedziałem w pobliżu 9kier, była pochłonięta rozmową, do której nie mogłem się odnieść (chociażby sesje RPG tongue_prosty.gif). Bardzo chciałem nawiązać jakąś krótką konwersację na temat gier typu MOBA, ale nie udałoby się bez bycia nachalnym tongue_prosty.gif.

E tam, trzeba było się przysiąść. :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, solidne 2/10 :P.

Było tak dobrze, że już myślimy nad kolejną integracją przy herbacie.

Myślcie myslcie. I to szybko, bo my chcemy się spotkać już w tą Sobotę :D.

W końcu połowy z was nie znam ani w połowie tak dobrze, jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z was lubię w połowie tak bardzo, jak na to zasługujecie.

Nie masz aż tak wysokiego lvla w skillu "wiek", żeby korzystać z tego cytatu z niziołka :P.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Wielkie podziękowania dla 9kier za polecenie Darkest Dungeon. Gdyby nie Twoja rekomendacja, to zapewne nie nabyłbym tej znakomitej gry : )

Dołączę się, bo teraz przez tę grę zwątpiłem kiedy zaliczę egzaminy, o skończeniu zadań w akademii nie wspominając. xD Dokładnie to, czego było mi potrzeba - gra na każdym kroku przypomina ci, że jesteś nędznym słabeuszem i ma mocny, "hardwestowy" klimat, którego ostatnio usilnie poszukiwałem. 11/10

A tak w ogóle, to patrząc na liczbę przybyłych, to zejdzie nam chyba ze 4 spotkania co najmniej, żeby każdy usiadł i pogadał z każdym, ale co poradzimy. xP

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak bardzo lubicie to uczucie, kiedy gra Was gnębi i podburza wiarę w siebie, to zagrajcie w Ancient Domains of Mystery (dla przyjaciół ADoM) - absolutną legendę wśród roguelike'ów. Chociaż - jak to z rogalikmi bywa - trudność polega tu raczej na tym, że jest megaskomplikowana i nieprzystępna, a nie na tym, że jest po prostu, hmm, trudna.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem jednym z Pięciu i w moim odczuciu solidne 1/5. Pierwszy raz od baaaardzo dawna miałem okazję porozmawiać o grach (i nie tylko) z tak ciekawymi na swój sposób ludźmi. Mam nadzieje na więcej takich spotkań.

PS. Jak koledzy wyżej, ja również podzielę się osobowością poza forumową "Jarek Płaskonos"

Edytowano przez Jiroo
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że na 80% ja. Bo mam blisko, po 15 kończę zajęcia, a w niedziele nie mam zaliczeń. Także układ planet jest raczej po mojej stronie. Tylko miło by było jakby przyszło więcej niż 2 osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...