Skocz do zawartości
Papkin

Spotkanie integracyjne

Polecane posty

Z tego co do tej pory w tym temacie napisano to pewni udziału są:

- Frank Krieger

- Scorpix

- RIP

- no0ne

- page

- Jiroo

- Pestek

- dicolyen

- Desthar

- Magnificus

- Auron25

- willy

- dziqs

- keannu

- Root

- Papkin i możliwe że więcej redaktorów CDA (takie krążą pogłoski, ale ciii..)

Niepewni:

- Tomahawkee

- Edgarzyc

- Vithar

@down poprawione tongue_prosty.gif

Osoby, które zgłosiły się później zostały dopisane do listy w poście.

Edytowano przez Scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w niej ciałem, ale duch mój unosi się nad wodami.

Btw - piękne dzięki za zebranie wszystkiego do kupy, zaraz zrobię rezerwację u Szokiego (który, ciekawostka, trochę się opuścił z pisaniem do CDA właśnie dlatego, że zaczął zawiadywać Cybermachinie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które przyjdą. Czy wszyscy macie ukończone 18 lub chociaż 16 lat? smile_prosty.gif

Sytuacja, w której 20 +20-latków bawi się razem z 12-latkiem byłaby nieco....dziwaczna. smile_prosty.gif

Edytowano przez Scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które przyjdą. Czy wszyscy macie ukończone 18 lub chociaż 16 lat? smile_prosty.gif

Sytuacja, w której 20 +20-latków bawi się razem z 12-latkiem byłaby nieco....dziwaczna. smile_prosty.gif

Masz jakiś problem? Dobra, żart mi się nie udał, ale do Wrocka mam... troszkę 500 KM. Będę z wami duchem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie spotkanie bardzo udane, troszkę za dużo spoilerów, solidne 2/10. ^^

Tak nawiasem, jakby ktoś chciał mnie znaleźć na fb, to nie musi szukać tylko po awatarze, można szukać pod (a to ci niespodzianka) "Michał Siekierski". xP Z całym szacunkiem dla forum, do szybkiej dyskusji jednak wygodniejszy jest wytwór Zuckerberga. ^^

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z pięciu muszkieterów, którzy zostali do końca potwierdzam powyższe. Uważam spotkanie za udane - było sympatycznie, na luzie, bez spiny : ) Potwierdzam mocne 2/10 ^^ - dla kontaktu szukajcie "Arek Otręba" w akademii.

ps. Wielkie podziękowania dla 9kier za polecenie Darkest Dungeon. Gdyby nie Twoja rekomendacja, to zapewne nie nabyłbym tej znakomitej gry : )

Edytowano przez willy
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy za uczestnictwo w spotkaniu redakcja przewiduje dodatkowe punkty na koniec semestru? Bo ukryć się nie da, że dyspozycyjność to ważna cecha dla ewentualnego współpracownika...

Mnie nie było i nie będzie, ale tak mnie zaciekawiło.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem jednym z tych muszkieterów i potwierdzam - było miodnie, cudnie i w ogóle. Jak ktoś uznał, że jestem godny kontynuowania znajomości, to na fejsbukowej grupie możecie mnie znaleźć pod nazwą "Dawid Kozłowski".

Pytanie tylko, czy to jest to, czego pragną i oczekują Polacy... (Nie pytajcie; kto był, ten wie)

@Sveniu

Śmiało obstawiam, że sama Akademia patrzy na swoich podopiecznych tylko i wyłącznie przez pryzmat tego, jak piszą, a nie czy stawiają się na integracjach. Oczywiście jeśli padnie propozycja (współ)-pracy, to przeprowadzka do Wrocka będzie raczej konieczna, ale...

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...