Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

triksio666

Call of Duty:World at War

Polecane posty

Kto szuka ten nie błądzi.

Znalazłem sposób na złe tekstury wody, czy podwajanie tekstur. Dla tych co mają ten problem sprawdźcie czy nie macie przez przypadek włączonej w opcjach trybu podwójnej karty graficznej. Jeśli tak to zmiencie opcję na "NIE" i wówczas tekstury wody będą normalne.

Pozdrawiam!

U mnie to działa, nie musi działać u wszystkich.

Konfig:

Abit Ip35-e

E4500

8800 GT 512 MB

2x1 gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w imieniu kumpla chciałem się o coś zapytać a raczej poradzić...

Kolega zainstalował gre i podczas odpalania pojawia sie tylko czarny ekran a słychać muzykę...na początku myślałem, że chodzi o shadery na karcie ponieważ ma tylko 2.0 a karta to: ATI radeon X800 GTO 256 Mb ale skoro cod 4 chodził mu bez problemów a przecież ma podobne wymagania co world at war to może w czymś innym jest problem???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z dźwiękiem w tej grze. Otóż nie słychać głosów żołnierzy. Widać, że ruszają ustami, ale nie słychać co mówią. Nie słychać także takich dźwięków, jak ryk motorówki gdy płynę itp. Nigdy wcześniej nie zaobserwowałem takiego problemu. Moja karta dźwiękowa to SoundMax HD Audio. Sterowniki też powinny być w porządku. Czy ktoś zetknął się już kiedyś z problemem tego typu? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem nie moge zainstalować klienta pb i serwera próbowałem automatycznie wyskakuje błąd, ręcznie nie wychodzi nie wiem co robić a chce grać przez neta. Bardzo prosze o pomoc.

P.S. Problem już nieważny okazało się że "wspaniały" firewall nagle zablokował mi punkbustera. Teraz już wszystko dobrze.

P.S. 2 No i pojawił sie drugi problem ściągnąłem patcha 1.1 i teraz podczas gry w multiplayera na serwerach wogóle nie słychać odgłosów strzałów,wybuchów nic tylko muzyczka i okrzyki kompanów. Troche to wkurzające

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh witam wsyztskich serdeczni,jestemnowym użytkownikiem forum :)

Odrazu do rzeczy:

Gra ładuje mi się szybko,multi śmiga jak należy,tylko gra chodzi niczym Max Payne...o co mi kaman?MIanowicie mam takie "wieczne slow-motion",przez całą grę tak jest.Konfiguracja sprzętowa jest jak najbardziej ok,wsyztsko testowałem.Specjalnie ustawiłem wsyztsko na LOW DETAIL,aby chodziło normalnie,ale jest tak samo jak na HIGH..heloool :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój problem polega na tym, że po włączeniu opcji prestiżu, gdy tylko strzelam do przeciwnika (w multi) on nie ginie, tylko mnie wywala do menu głównego i wyskakuje błąd o następującej treści, cytuję: "CL_CGameNeedsServerCommand: Właściwa komenda została wyłączona", koniec cytatu. Nic nie ruszałem w opcjach, przywróciłem nawet ustawienia domyślne, nic nie pomogło. Wcześniej wystąpił u mnie ten sam problem, przy włączeniu prestiżu na poziomie 3. Odinstalowałem wszystko, usunąłem profile etc., etc. Nic to nie dało. Dziś spróbowałem jeszcze raz - wszystko pięknie działa, znowu doszedłem do możliwości włączenia prestiżu - zrobiłem to. I w efekcie znowu pojawił się ten sam błąd. POMOCY!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny piszę w sprawie kumpla, przypomne, że problem u niego polegał na tym, że jak włącza gre poajwia się mu czarny ekran i słychać tylko dźwięk...zastosował się do dwóch rad a mianowicie:

-zminimalizował ekran i ponownie go zmaksymalizował,

-zainstalował najnowsze sterowniki do karty grafiki,

ale niestety nic to nie dało dalej to samo, jeżeli ma ktoś jeszcze jakiś sposób jak z tym problemem się uporać niech napisze, będę wdzięczny;) (parametry kompa podane kilka stron wcześniej) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z odświeżaniem .... a mianowicie kiedy klikam "odśwież" i ... no właśnie nic ... nie pojawia mi się żaden serwer help !( przeinstalowałem już i to nie pomogło a jeszcze parę godz. wcześniej wszystko piknie działało )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...