Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

triksio666

Call of Duty:World at War

Polecane posty

Ja mam problem z trybem kooperacji. Z tego co wyczytałem w tym wątku nie tylko u mnie to występuje. Mianowicie gdy odświeżam listę serwerów pojawia mi się około 15 serwerów, ale gdy chcę się do któregoś podłączyć to albo nic się nie dzieje, albo pisze mi, że serwer jest pełen, albo wyskakuje komunikat, że rozgrywka nie jest możliwa ;[ . Czy ma ktoś na to jakąś radę bo chciałbym sobie pograć i nie mogę. Dodam jeszcze tylko, że tryb Single i Multi działają bez zarzutu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka drobnych problemów.

1. W trybie współpracy nie wyświetla się żaden serwer. Dopiero gdy zaznaczę, żeby wyszukiwało też te z modami to pojawia się kilka. Z tego co wiem, to do CoD WaW nie wyszły żadne mody, więc o co chodzi? Problem jednak polega na tym, że prawie z żadnym nie mogę się połączyć. Klikam "połącz" i nic - zero jakiejkolwiek reakcji. Czasami pojawia się tylko łączenie i wyskakuje, że "serwer pełny", lub "nie można dołączyć do trwającej sesji" (tu wiem dlaczego nie mogę się połączyć :P ). Raz udało mi się połączyć i zaczęła się ładować gra. Pasek doszedł do końca i tam sobie został. Czekałem, czekałem po czym dostałem informacje, że minął czas na połączenie z serwerem" czy jakoś tak. Jeden jedyny raz pograłem chwilę w Nazi Zombies po czym i tak mnie wywaliło (nie pamiętam jaki pojawił się komunikat). Co mam zrobić, żebym mógł się połączyć z serwerami?

2. Gdy sam zakładam serwer (tryb współpracy) to dołączają się gracze i biorę "rozpocznij mecz". Gra się ładuje, przy moim nicku pojawia się "gotowe" a przy innych graczach cały czas jest "wczytywanie". Czekam, czekam i dostaję informacje, że "za mało graczy, aby mecz mógł się odbyć" czy jakoś tak.

3. Ponieważ zainstalowałem patcha chciałem teraz spróbować połączyć się bez niego (w trybie wieloosobowym bez patcha się nie da, ale może tryb współpracy działa jakoś inaczej :P ). Chcę więc przeinstalować grę, ale chciałbym, aby został mój profil. W CoD 4 siedział sobie w folderze z grą więc go normalnie kopiowałem, a w WaW nigdzie go nie mogę znaleźć. Jak odinstalować grę, aby profil został? (Gra pyta o to podczas odinstalowywania?)

- Gra jest oryginalna.

- Mam zainstalowanego patcha.

- Mam PunkBuster.

- W trybie wieloosobowym nie mam żadnych problemów z grą.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odp. na 2:

Jest to spowodowane tym, że opuszczają twój server lub są autokickowani za zbyt długie wczytywanie. Dlaczego? Większość graczy to na razie obcokrajowcy :/ głównie Rosjanie i nie dziwota że łączą się tak długo skoro ich ping wynosi ~250 a to równa się lagi :( Może masz też zbyt wolnego neta. Dlatego tak się dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcrr mam ten sam problem, wydaje mi się że CoD traktuje wszystkie gry w co-op'ie jako mody. Co do dołączania się do serwerów to chyba:

1. Nie wszyscy mogą hostować serwery, tak jak w warcrafcie podczas gry na battlenecie, tyle że tam pojawia się komunikat że nie udało się połączyć z serwerem, w call of duty po prosty po kliknięciu nic się nie dzieje.

2.Możliwe że niektóre osoby mają słabe łącze lub są z regionów z którymi nie możesz nawiązać połączenia, ale to tylko moja teoria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś odpowiedź na pytanie 3? Mam jeszcze dwa dodatkowe problemy :P .

1. Gram od gwiazdki i nie znalazłem jeszcze żadnego polskiego serwera. Na forach czasami spotyka się ludzi reklamujących swoje serwery. Podają IP serwera. Tylko co ja mam z tym IP zrobić? Nie znalazłem nigdzie miejsca na wpisanie IP. A po nazwie szukać jest naprawdę trochę męcząco...

2. Jak dodam serwer do ulubionych to co potem? Nie ma chyba nigdzie zakładki "ulubione". Skąd mam go potem wybrać? Bo chyba gdzieś się on zapisuje, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moj pierwszy post,wiec witam.

co do pytan autora postu powyzej:

1.Musisz nacisnac: ~ (przycisk pod escape) i wpisac "connect <tu wpisz ip>"

2.U góry jak masz internet,LAN itd. bedzie tez zakladka "ulubione" tam znajdziesz te servy.

a teraz moj problem:

Mam Radeona HD 4850 512, i mam problem z wygladzaniem krawedzi(AA),wszystko wyglada,jakby bylo obrysowane kredka.Gre mam oryginalna,wiec raczej to nie jej wina.Screen:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3ad68eb58a1c9e58.html (kliknijcie na obrazek,jak zaladuje wam sie strona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec nie za bardzo wiem, gdzie umiescic moj "problem", bo to tak wlasciwie jest rzecz dosyc pozytywna... W kazdym razie chodzi o Multiplayera: kiedy wszedlem na jeden z ilustam tysiecy serwerow, moje PD (punkty doswiadczenia) podnosily sie o 1000-2000 przy okazji kazdego zabicia. I asysty. W ogole za wszystkie "dokonania" dostawalo sie jakies kosmiczne ilosci PD, i levele podnosily mi sie z sekundy na sekunde. Bylem zdaje sie 6-cio levelowy przed wizyta na owym serwerze, zas po wizycie, szostka zmienila sie w 39.

I teraz takie proste pytanie: O co, "¤#%¤, chodzi? Wiem ze niby fajnie, od razu wszystkie bronie, powinienem sie cieszyc, ale mnie nie chodzi o maksymalny level przez jakies bugi i glitche (zakladam, ze owe zjawisko bylo jednym z wyzej wymienionych).

Jak ktos wie, niech powie. Bo ja nie mam zielonego pojecia. Dzieki z gory ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taki tryb w którym liczba zdobywanych PD wzrasta i nazywa się on Prestiż (nie grałem jeszcze w multi ze względu na problemy z grą ale taką informację wyczytałem na innej stronie o CoD). Nie wiem o ile wzrasta zdobywane PD ale może to host ustawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobry wątek znalazłem.

Więc mam problem z tą grą, a właściwie z trybem co-op. Mianowicie nie mogę się połączyć ani na LANie ani przez neta z kumplem. Przy próbie połączenia wyskakuje błąd "Ta sesja gry nie jest już dostępna".

Może wiecie co robić?

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec nie za bardzo wiem, gdzie umiescic moj "problem", bo to tak wlasciwie jest rzecz dosyc pozytywna... W kazdym razie chodzi o Multiplayera: kiedy wszedlem na jeden z ilustam tysiecy serwerow, moje PD (punkty doswiadczenia) podnosily sie o 1000-2000 przy okazji kazdego zabicia. I asysty. W ogole za wszystkie "dokonania" dostawalo sie jakies kosmiczne ilosci PD, i levele podnosily mi sie z sekundy na sekunde. Bylem zdaje sie 6-cio levelowy przed wizyta na owym serwerze, zas po wizycie, szostka zmienila sie w 39.

I teraz takie proste pytanie: O co, "¤#%¤, chodzi? Wiem ze niby fajnie, od razu wszystkie bronie, powinienem sie cieszyc, ale mnie nie chodzi o maksymalny level przez jakies bugi i glitche (zakladam, ze owe zjawisko bylo jednym z wyzej wymienionych).

Jak ktos wie, niech powie. Bo ja nie mam zielonego pojecia. Dzieki z gory ;)

to sa specjalne servery ktore sie nazywaja fast xp

na nich za jedno zabicie dostaje sie 100-100 000 pkt

To jest taki tryb w którym liczba zdobywanych PD wzrasta i nazywa się on Prestiż (nie grałem jeszcze w multi ze względu na problemy z grą ale taką informację wyczytałem na innej stronie o CoD). Nie wiem o ile wzrasta zdobywane PD ale może to host ustawia.

prestiz to zupelnie co innego.gdy masz max lvl to mozesz zaczac tryb prestige.musisz wtedy wszystko robic od poczatku tylko ze masz nowe ikonki.krotko mowiac prestiz jest...dla prestizu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fenek80

Dziekuje bardzo za konkretna odpowiedz :)

Czyli ze w zasadzie to te rangi i perki g#wno znacza, gdyz kazdy sobie moze wejsc na takiego serwera, i po dziesieciu minutach miec maksymalny poziom..

GJ Treyarch.

EDIT: No, i juz jest kolejny problem. A wiec w multiplayerze gra smiga bez zastrzezen, zas jak wlaczam Sinleplayera, pojawia sie nastepujacy komunikat: "Save game data is incompatible with the current version of the game. You may continue from the beginning of your most recent mission or exit to the menus". A tak po "polskiemu" znaczy mniej wiecej tyle co "Zapisana zawartosc nie jest kompatybilna z biezaca wersja gry. Mozesz zaczac (niby powinno tu byc "kontynuowac, ale wyszlo by troche glupio) od poczatku najswiezszej(?) misji, badz wyjsc do menu(sow)".

Tjaa... Zakladam, ze moze to miec cos wspolnego z patchem 1.1, bez ktorego praktycznie nie da sie grac w multiplayera (jakies 80% serwerow bazuje na owym patchu). Ale zeby przez niego nie dalo sie z kolei grac w singla?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem po zainstalowaniu patcha. Jeśli chcesz kontynuować singla to nie bierz "kontynuuj grę" (czy jakoś tak podobnie :P ) tylko zacznij ostatnią misję od początku. Po prostu jeśli przerwałeś grę w trakcie misji i zainstalowałeś patcha to musisz tą misję przejść od początku. Mi tak działało bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taki tryb w którym liczba zdobywanych PD wzrasta i nazywa się on Prestiż (nie grałem jeszcze w multi ze względu na problemy z grą ale taką informację wyczytałem na innej stronie o CoD). Nie wiem o ile wzrasta zdobywane PD ale może to host ustawia.

prestiz to zupelnie co innego.gdy masz max lvl to mozesz zaczac tryb prestige.musisz wtedy wszystko robic od poczatku tylko ze masz nowe ikonki.krotko mowiac prestiz jest...dla prestizu

Aha dzięki za wyjaśnienie. Widocznie koleś na innym forum źle opisał ten tryb :]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z ustawieniem detali w CoD 4 i 5. Mogę grać tylko na low i medium detalach, w opcjach w ogóle na ma możliwośći wybrania high. Mój sprzęt athlon 3000+, 1GB ram, readon 3650 HD 1GB. Sterowniki mam najnowesze i z tego co wiem patche też.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobry wątek znalazłem.

Więc mam problem z tą grą, a właściwie z trybem co-op. Mianowicie nie mogę się połączyć ani na LANie ani przez neta z kumplem. Przy próbie połączenia wyskakuje błąd "Ta sesja gry nie jest już dostępna".

Może wiecie co robić?

Proszę o pomoc.

Radziłbym ściągnąć patcha do gry, albo niech kumpel ściągnie ;p Link do patcha ===> http://www.idg.pl/ftp/gry_8136/Call.of.Dut...Patch.v1.1.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;-) mam problem.. niekiedy się przytnie (ale mniejsza o to) lecz już przy drugiej misji jak płyne motorówką to wode mam do szyi ;/ c0ś nie tak mam z wodą..a mój komputer to:

Intel Core 2 Duo E4400 2,0GH

GeForce 8600 GT Gainward GoesLikeHell 256MB;128bit DDR3

GeIL Dual Ultra 2x 1GB DDR2 667 MHz

a wymagania piszą że są takie:

Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

więc chyba powinno wszytsko śmigać ok nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobry wątek znalazłem.

Więc mam problem z tą grą, a właściwie z trybem co-op. Mianowicie nie mogę się połączyć ani na LANie ani przez neta z kumplem. Przy próbie połączenia wyskakuje błąd "Ta sesja gry nie jest już dostępna".

Może wiecie co robić?

Proszę o pomoc.

Radziłbym ściągnąć patcha do gry, albo niech kumpel ściągnie ;p Link do patcha ===> http://www.idg.pl/ftp/gry_8136/Call.of.Dut...Patch.v1.1.html

Już patcha 1.1 mam zainstalowanego, kolega zresztą też...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Aaaa.. zapomniałem wspomnieć , iż w grze jest coś popsute i niestety niemożna się dołączyć do serwerów co-op(czy to zombie, czy kampania), można jedynie dojść do serwera poprzez zaproszenie osoby co serwer postawiła.Postaw serwer , zaproś kolegę na niego i wtedy powinno być w porządku ;p

Zapoznaj się z zasadami pisania postów-cytowanie. Nie cytujemy poprzedniego postu.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

No właśnie próbowalismy przez zaproszenie i nic.

Tak dla pewności spytam, jak postawić serwer? Bo może coś źle robię?

Zapoznaj się z zasadami pisania postów-cytowanie. Nie cytujemy poprzedniego postu.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...