Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

triksio666

Call of Duty:World at War

Polecane posty

Mój problem polega na tym, że nie mogę gry zaktualizowac. Jak chcem wejśc na serwer to mi się pokazuje abym wszedł na callofduty.com/update. No to wszedłem i... nic. Strona wogóle nie chce się wczytac. W dodatku jak raz tam wszedłem to mi się wyświetliło miejsce wpisania swojego wieku. Za drugim razem jak wchodził (na tę samą stronę oczywiście) mój brat kilka minut póżniej wyświetliła się zupełnie inna strona, ale dalej nie było żadnej reakcji. Strona nie odpowiadała i trzeba było się użyc metody ctr+alt+del. Zna ktoś jakąś stronę z pathem?

Drugi problem dotyczy grafiki w grze. Nie sprawdzałem singla tylko multi i nie wiem czy ktoś miał taki problem. Jak włączam mapkę (pierwsza jaka była do wybrania nie pamiętam nazwy)to mi się ładuje. Jak zaczynam grac to wszystko ok, ale jak podchodzę do rzeczki (czy może raczej strumyka) to na obrzeżach wody widac coś w rodzaju białej kontury. Pojawia się to też chyba na niektórych obiektach w grze. Jeśli trzeba moge dac screena. Czy ktoś miał taki problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakiś błąd przy konwersji. W każdym razie widac jak się dba o graczy PC.:/

No dobra już rozwiązałem problem ze ściąganiem patha, ale pojawił się kolejny. Jak chcem włączyc multi to mam cały czas taki czarny ekran i nic się nie dzieje. Zanim ściągnąłem patha z neta wszystko było ok (oprócz tego, że nie mogłem się nigdzie podłączyc oczywiście). Włączałem grę podcza pobierania aktualizacji i działała, a teraz nic. Czekam i czekm, i absolutnie nic się nie dzieje (nawet po 2 minutach). Mój komp to:

pentium 4 3.2ghz

radeon 3850 512mb ram

2gb ram ddr

Tak jak ktoś radził kilka stron tematu wcześniej, próbowałem rozwiązac problem przenosząc plik z folderu main/video/ na pulpit. Nie usunąłem go bo nie chce mi się przeinstalowywac gry.

EDIT: teraz i tak bede muisal przeinstalowywac gre bo wyswietla mi cos takiego:

'DirectX encountered an unrecoverable error'- check readme for possible solutions.'

no i z tym jest problem bo na plycie nie ma nawet glupiego readme... ma ktos pomysl co z tym zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę o pomoc!

Mam kompa : radek 4850 512 mb

core 2 duo e7300 2,55

2 gb ram

Kiedy mam misije na otwwartym terenie gra chgodzi na full detalach. Kiedy jednak mam misje w dzunglach gra niemiłosiernie zwalnia do ok. 8 fps. Ruszam się jak w kisielu podobnie jak moji towarzyszee. Odpalałemgrida na kompie i chodzi zero scięcia na ultra det. podobnie jak crysis. O co chodzi??

Aha i jeszcze jedno.

Mam oryginał CoD WaW i jest to wersja 1.0

Mam strasznie mało serwerów wyświetlających się w multi. Ktos wie jak temu zaradzic?

PS. Serwerów jest około 3, w p-orywach 5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Mam problem z trzecią misją... Troszkę się właduję i wyłącza się gra.

Proszę o pomoc!

Mam ten sam problem i także prosze o pomoc

hmm ...tez tak miałem jak zmieniłem ustawienia grafiki ... porostu tak jakby gra musiała chodzić cały czas na tych samych ustawieniach i nie można było nic zmieniać np: rozdzielczości tekstur podczas całej gry ...

Gdybym nie zmienil ustawien graficznych nie dalo by sie grac....

Moj PC :

AMD Athlon 3800 + 2.4 GHz

1 GB RAM

GeForce 8400 GS (Najnowsze sterowniki)

Windows XP (SP2)

CoD oczywiscie orginał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ...tez tak miałem jak zmieniłem ustawienia grafiki ... porostu tak jakby gra musiała chodzić cały czas na tych samych ustawieniach i nie można było nic zmieniać np: rozdzielczości tekstur podczas całej gry ...

Kurcze to niezly bezsens nie dalem 100 zł zeby teraz nie zmieniac grafiki w grze xD heh musi byc jakies inne rozwiązanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Gra chodzi na 20-30FPS na min. ustawieniach przy rozdzielczości 800x600. Podczas ładowania 2 misji wyłącza się. Co robić?

Muszę się pogodzić ze słabym PC <_< . A co do wywalania, to jak chce wejść na jakiś serwer to mi taki błąd wyskakuje(załącznik).

post-50329-1230322402_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem.

Jako smutny i poszkodowany życiowymi problemami włączam sobie CoD5 multi i... CO %^#$%?! Wyżarło mi wszystkie savy! Jedynie co zostało to mój nick w grze. Grając wcześniej CoD5 nagle mi się wyłączył i wyskoczył napis na niebieskim tle, myślałem że to tylko jakiś drobny błąd ale pózniej to z tymi savami był problem. Powiedzcie mi jak przywrócić savy czy coś. Zamierzałem robić też reinstalke systemu z Visty na XP więc może nie warto na cudy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... Dlaczego gdy wybieram kooperacje i odświeżam listę serwerów pojawia się ich zawsze tylko około 5 (tak samo z zombie) ? A nawet na te które się pojawiają nie mogę wejść? Klikam i nic się nie dzieje. Tylko kilka razy coś załapało i pojawiło się, że serwer pełny. Raz udało mi się wejść na serwer z trybem Nazi Zombies. Ale większość serwerów nie reaguje. Z grą w trybie wieloosobowym nie mam problemu. Dodam, że mam patch 1.1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi problem dotyczy grafiki w grze. Nie sprawdzałem singla tylko multi i nie wiem czy ktoś miał taki problem. Jak włączam mapkę (pierwsza jaka była do wybrania nie pamiętam nazwy)to mi się ładuje. Jak zaczynam grac to wszystko ok, ale jak podchodzę do rzeczki (czy może raczej strumyka) to na obrzeżach wody widac coś w rodzaju białej kontury. Pojawia się to też chyba na niektórych obiektach w grze. Jeśli trzeba moge dac screena. Czy ktoś miał taki problem?

Mam to coś podobnego. W singlu, w multi tego nie zauważyłem (ale grałem z 5 minut =D multiplayer jakoś mnie nie ciągnie).

Tak jakby tekstura sie rozdwajała, i ta druga była półprzeźroczysta. Nie wiem, jak to opisać, więc dam screena.

http://i39.tinypic.com/1o60bo.jpg

Wszystkie detale na maksa, 60-80fps. (czasem podskakuje w okolice 100).

Intel Core 2 Duo E8200 2,66GHz

GeForce 9600 512MB

4GB RAM

Więc to nie wina sprzętu... opłaca się ściągać sterowniki do karty graficznej? Czy to wina czegoś innego?

#edycja

Dobra, już sobie poradziłem. Zainstalowałem po prostu DirectX, który sugerował mi instalator CoDa (ten z płytki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam problem z COD 5. Mianowicie kiedy zainstalowałem grę i włączyłem pokazał się "black screen" jednak nie minął on po 5 minutach nawet zminimalizowaniu i zmaksymalizowaniu. Kiedy dowiedziałem się, że muszę usunąc plik Treyarch.bik usunąłem go. Black screena już nie było, ale za to wystąpił inny problem ERROR: Couldn't load image 'gamefonts_pc' co zrobic, żeby gra działała bez zarzutów ? Z góry thx :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym hym hym :D

Przeszedlem 2 razy. Wlasciwie jestem zadowolony. Grafika na full jest poprostu piekna. Obawiam sie tylko jednego :( . Chyba zostane morderca, bo cieszylem sie jak dziecko gdy biegalem z "wyrzutnia" ognia ( no nie pamietam jak to sie nazywalo noo :P ) i palilem Japonczykow. Czy to znaczy ze cos ze mna nie tak ? :D:P

Pierwsze problemy jakie mialem, to drobne bledy podczas wlaczania gry. Na szczescie google power i gra gitara, gra lata jak meserschmidt :D:P

Tyle jesteś na tym forum i nie wiesz, że to Pomocna Dłoń, a nie Komentarze?-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra super. Mam tylko jedno pytanie: co się stało w końcu z Millerem? Jesteśmy dwiema postaciami-Pertenko to ten, który na końcu powiesza flagę, a co z tym drugim? (zgubił mi się XD)

Walczyłem z zombie, ale jakoś to do mnie nie przemówiło :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam: Mam problem z COD 5. Mianowicie kiedy zainstalowałem grę i włączyłem pokazał się "black screen" jednak nie minął on po 5 minutach nawet zminimalizowaniu i zmaksymalizowaniu. Kiedy dowiedziałem się, że muszę usunąc plik Treyarch.bik usunąłem go. Black screena już nie było, ale za to wystąpił inny problem ERROR: Couldn't load image 'gamefonts_pc' co zrobic, żeby gra działała bez zarzutów ? Z góry thx smile.gif

cod.doc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...