Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

triksio666

Call of Duty:World at War

Polecane posty

Przeciwpancerny: Nie wiem czy ktoś próbował odpalić CoD:WaW na podobnym komputerze i czy mu się udało, jednak uważam, że procek tak samo jak w przypadku kolegi powyżej przydałoby się wymienić, choć na dualu to i tak sempron-one nie zostały stworzone do grania i to widać. Karta graficzna też wydajnością nie grzeszy i do drugi słaby punkt komputera. Twoja karta nie obsługuje Vertex i Pixel Shadera w wersji 3.0, a tego wymaga najnowszy CoD.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem mały z CoD5 jak sie łącze do serwera w trybie współpracy aby przejśc z kumplami jakaś misje to nie moge sie połaczyć tak samo mam na liscie serwerów w tym trybie jak daje dołącz do serwera to nic sie nie dzieje nawet nie próbuje go załadować, dodam że w trybie multiplayer wszystko działa bardzo dobrze łacze sie tam do każdego serwera. Gra jest 100% oryginał .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że:

A) jeśli do gry przez multi potrzebne jest konto w Games for Window, to zostaje ci konto w necie, więc przy następnej grze musisz po prostu grać przez aktualne konto.

B ) jeśli nie, to wystarczy, że zachowasz swój profil. Tak robiłem w przypadku cod 4 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kodów/cheatów do trybu zombie w kooperacji. Gdy grałem na serwerze, host wprowadził kod na nieskończoną amunicję i zbędne stało się przeładowywanie broni. Spytałem go jak to zrobił, powiedział że otworzył konsole i wpisał /sf_use_ignoreammo1 (musisz byc hostem) co znacznie umiliło rozgrywkę. Nie zadziałało w moim przypadku, czy wie ktoś coś o tego typu kodach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/sf_use_ignoreammo1

Może po prostu przed jedynką(1) nie zrobiłeś odstępu... Aczkolwiek mogę się mylić, ale konsola powinna pokazywać tobie kiedy wpisujesz wszystko poprawnie(pod spodem powinna się ta komenda pojawić, albo podobne).

Możesz też spróbować uruchomić grę z tym parametrem.

Jak to zrobić? w "main" stwórz notatnik, otwórz, wpisz:

seta sf_use_ignoreammo "1"

Zapisz plik pod dowolną nazwą, ale o rozszerzeniu *.cfg, w menu włącz konsole po czym napisz (nazwa pliku).cfg, enter.

Wtedy powinno zadziałać, ale głowy nie daje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki spróbuje

Ok, spróbowałem. Chodziło o odstęp.

Podsumowując by cieszyć się nieskończoną amunicją i brakiem konieczności przeładowywania broni w trybie zombie (nie sprawdzałem w innych) w single i co-op musicie nacisnąć ''~'' by uruchomic konsole. Wpisujecie w niej:

/sf_use_ignoreammo 1 zachowując odstęp przed 1. W trybie co-op musicie być hostem by zadźałało. ''Good hunting'' (''Pomyślnych łowów :lol: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 bardzo wkurzające problemy.

1. Gra włącza się długo (ok 2 min) ale z tym da sie żyć

2. Misje wczytują się ok 5 min (tak miałem w becie jak wczytywały mi się mapy tylko że tam trwało to o wiele dłużej) i najczęściej jest tak że jak biore Kontynuuj to gra się na chwile zawiesza potem się odwierza i mam czarny obraz z paskiem ładowania na dole który się nie zapełnia i po ok 3 min pojawia się filmik bez paska ładowania.

3. Gdy już misja się wczyta i zaczynam grać bardzo często mam tzw żabkowanie obrazu. Tzn. kamerą kręci się płynnie tylko podczas poruszania się mam takie przeskakiwania i spowolnione strzały z broni i niektóre ruchy.

Mój komp to: Athlon64 3200+, 2GB RAM, Radeon HD 3650 AGP 8x z najnowszym catalystem. Mam zainstalowanego patcha 1.1. Gra oryginalna. Jak rozwiązać ten problem ? Bo boje się że w multi będe miał taką samą sytuację z wczytywaniem mapy jak w becie (bo w becie nie miałem tego problemu z żabkowaniem tylko to doczytywanie). Dodam jeszcze że jak zainstalowałem mój egzemplarz u kolegi to wszystko chodziło jak powinno.

Ponawiam. Odrazu powiem że uporałem się z problemami 1 i 2 ale doszedł 4 - mapy w multiplayerze wczytują się (tzn wogóle nie idzie pasek wczytywania jakby gra się zawiesiła) 5-10 min a czasami nawet dłużej... Przez to albo trafiam na ostatnie sekundy albo już na tabele wyników...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP ME !!

Dzis kupiłem CoD 5 i chcę włączyc grę. Single i multi nie działaja, włączam, czekam i nic komp się zawiesza.

Moje parametry :

Intel Celeron D 3,06 GHz

2 GB RAM

GeForce 9600 GSO 768 mb i najnowsze sterowniki

Grałem na nim w CoD 4 na prawie full i CoD 5 bete Multi

Pomocy co mam zrobic ?? Nie poto wydawalem 100 zl zeby nie zagrać choc 5 min.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem chcę sobie kupić CoD WaW ale nie wiem czy będzie działało na takim otóż laptopie:

Windows Vista Home premium Service pack 1

Geeforce 8400

Intel core 2 duo T7250 2.0 GHZ

2 GB ram

Proszę o szybką odpowiedź i ewentualnie na jakich będzie chodzić detalach :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

1. Czemu CoD lepiej mi działa i szybciej się wczytuje w multi i kooperacji niż w singlu (chodzi mi o to że zanim poziom zacznie się wczytywać, zapalenie zielonej diody na obudowie, to w singlu muszę czekać 2-3min)?

2. Najczęściej gram w trybie kooperacji w mapkę Nazi Zombie, ale często zamiast obrazka z gry (4 idących zombiaków) mam kolorowe kwadraciki. Wydaje mi się że to jest jakiś mod, którego nie mam ściągniętego, wie ktoś o co chodzi.

Mój sprzęt: athlon 3000+, 1GB ram, Readon 4650 1GB, CoD v1,1, windows xp z SP2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dives.

Też mam taki błąd i proszę o pomoc :).

Co do drugiego pytania.

Sprawdź czy nie masz włączonego kwadracika przy "zezwalaj na pobieranie".

Być może to faktycznie masz ściągnięty jakiś mod. Jeśli ci to przeszkadza, to usuń grę z całym katalogiem i zainstaluj ponownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of duty world at war

Mam problem kupiłem Call of duty 5(oczywiście oryginał) i po uruchomieniu gry po kilku sekundach wyskakuje mi taki blad o tresci:

----- Initializing Renderer ----

execing ragdoll.cfg from disk

----- Client Initialization -----

----- Client Initialization Complete -----

Trying SMP acceleration...

...succeeded.

----- R_Init -----

Getting Direct3D 9 interface...

Pixel shader version is 3.0

Vertex shader version is 3.0

Shader model 2.0 code path is available.

Shader model 3.0 code path is available.

Using Shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.

Attempting 1024 x 768 fullscreen with 32 bpp at 60 hz

Game window successfully created.

Using 4x anti-aliasing

Creating Direct3D device...

Com_TouchMemory: 0 msec. Using sum: 0

Loading fastfile code_post_gfx

Loading fastfile ui

Loading fastfile common

Initializing render targets...

Requested frame buffer to be 24-bit color with 8-bit alpha

DirectX returned a frame buffer that is 24-bit color with 8-bit alpha

Initializing static model cache...

Initializing dynamic buffers...

Initializing particle cloud buffer...

Creating Direct3D queries...

Loading fastfile 'code_post_gfx'

used 1.13 MB memory in DB alloc

Setting initial state...

DirectX reports 512 MB of video memory and 939 MB of available texture memory.

Using video memory size to cap used texture memory at 496 MB.

Texture detail is set automatically.

Using picmip 0 on most textures, 0 on normal maps, and 0 on specular maps

Waited 44 msec for asset '$default' of type 'material'.

Waited 1 msec for asset '$additive' of type 'material'.

Waited 0 msec for asset '$point' of type 'material'.

Waited 94 msec for asset 'light_corona' of type 'material'.

Waited 2 msec for asset 'clear_alpha' of type 'material'.

Waited 5 msec for asset 'depthprepass' of type 'material'.

Waited 0 msec for asset 'shadowclear' of type 'material'.

Waited 2 msec for asset 'shadowcookieoverlay' of type 'material'.

Waited 2 msec for asset 'shadowcookieblur' of type 'material'.

Waited 484 msec for asset 'shadowcaster' of type 'material'.

Waited 1 msec for asset 'shadowoverlay' of type 'material'.

Waited 6 msec for asset 'stencilshadow' of type 'material'.

Waited 206 msec for asset 'cinematic' of type 'material'.

Error: Waited 166 msec for missing asset "water_droplet".

Error: Could not load material "water_droplet".

Error: Could not load material "water_dynamic_spray".

Loading fastfile 'ui'

used 39.48 MB memory in DB alloc

------- sound system initialization -------

Waiting for $init to finish. There may be assets missing from code_post_gfx.

Error during initialization:

Unhandled exception caught

Swojego kompa przedstawialem chyba 2 strony wczesniej kiedy sie pytalem czy gra mi wejdzie ale dla przypomnienia

procek-2.4ghz

karta-radeon 9600 pro 256mb

ram-1.5giga

O co chodzi z tym bledem da sie jakoś grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

No to ja bym radził zaktualizować windows(nowy SP) i stery do grafiki. Pokazuje się tobie w oknie konsoli na pulpicie czy jak? Screen mile widziany:P

Zapoznaj się z zasadami pisania postów-cytowanie. Nie cytujemy ostatniego postu.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ...tez tak miałem jak zmieniłem ustawienia grafiki ... porostu tak jakby gra musiała chodzić cały czas na tych samych ustawieniach i nie można było nic zmieniać np: rozdzielczości tekstur podczas całej gry ...

pytanie w jakim folderze znajdują sie SEJWY ????? w CoD4 były w mioch dokumentach a tu nie moge ich znaleść ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...