Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

triksio666

Call of Duty:World at War

Polecane posty

Mam pytanie czy CoD WaW będzie mi chodziło na minimum na takim sprzecie:

-Procek 2.4ghz

-1,5 giga ramu

-karta graficzna Radeon 9800 256mb

CoD 4 działał mi bez problemow

Troche tak trudno pisac o grze, ktora jeszcze nie wyszla. Jesli dobrze pamietam, to Call of duty wymaga procesora 3,2 Ghz. Moga byc problemy, ale ludzie od cod'ów wiedza, co to dobra optymalizacja, wiec moze pojdzie.

Moty jest taki.... wchodzis zna strone - www.canyourunit.com

szukasz giery..... i płacz albo ulga..;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko kilka godzin^^

W newsletterze z saturna COD WW widnieje z ceną 99 zł, więc polecam właśnie ten sklep, cena w empiku to 129 zł więc też nie najgorzej, biorąc pod uwagę, że cena rynkowa to 149 zł...

Screen z newslettera z Saturna:

cqZPbxbDUwf.jpg

Pisze, że oferta ważna w katowicach, ale pewnie tak będzie wszędzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w ogóle nie będzie, ale gra jest genialna, kampania rosyjska się fajnie zaczyna:), zagracie zobaczycie ;D tylko jeden szkopuł, nie mam listy serwów, ściągam patcha 300mb (!) do 1.1 może pomoże...

Patch zainstalowany, i wszystko gra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, też mam coś takiego, że nagle mi się sieć rozłącza. Gorzej, że to samo jest w CSie 1.6. Wygląda to tak: mam neta, włączam CSa/CoDa, serwery się odszukują, ale na żaden nie mogę się zalogować. Jedyna metoda jaką znalazłem to po prostu przeczekać. Ale nie wiem czy was to zadowoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wogóle nie mogę się połączyć online, żeby było śmiesznie, pierwszy raz jak uruchomiłem grę( czyli dzisiaj), wszystko działało, stworzył mi się profil, byłem online, ale po ponowynm właczeniu gry już niestety tak nie było , jestem offline, nie wiem co się stało z profilem, skasowały mi się sejwy. Przeinstalowałem grę, wgrałem ten nowy patch i to samo, nic nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, mi sejwy się nie skasowały, ale problem z połączeniem również mam. Tak samo jak kolega wyżej, przez jakiś czas byłem online, a teraz nie mogę się połączyć. Ma ktoś jakiś sposób na tę dolegliwość. W Readme niewiele na ten temat pisze.

EDIT: Znowu najpierw spanikowałem, a dopiero później zacząłem szukać wyjaśnienia problemu. Otóż na oficjalnym forum Call of Duty pojawiła się informacja o padnięciu głównego serwera. To dlatego nie możemy się połączyć i grać w Multi/ co-op. Mam nadzieję, że szybko uporają się z tym problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to dema nie będzie? To ja tej gry nie kupie:P Bo skąd mam wiedzieć czy mi odpali wogule..:/ To ma takie same wymagania i silniczek jak CoD 4?

Wymagania minimalne są następujące (przepisane z pudełka ;)) :

OS: Win Vista/XP

Procesor: AMD 64 3200+/Intel Pentium 4 3.0GHz

Pamięć: 8GB HDD, 512RAM dla XP i 1GB RAM dla Visty

Grafika: Shader 3.0 Geforce 6600GT/Radek 1600XT 256MB

Zdaje się, że silnik graf. to lekko ulepszona wersja z czwórki.

U mnie śmiga na najwyższych detalach przy rozdzielczości 1650x1080 z ok. 40 FPS

Słuchajcie,kupiłem CoD 5 orginała z mysla by zagrać w multi i w ogóle....ale oczywiście po uruchomieni single juz sie zaczyna!! :angry:Włancza sie z jakieś 3 min....normalnie wyskakuje Calll of Duty .... i ... czarny ekran,pożniej menu główne....i nowa gra,tu znowu 5 min czekania...gra sie wspaniale pierwszą misje,po czym zaczyna sie druga,a raczej nie zaczyna...po 15 min. czekania restartowałem kompa,i patrze pozniej w liście misji-jest!! druga misja-uruchamiam-5 min. czekania..i gra sie znow wspaniale i tak cały czas.......CO SIE DZIEJE.?? A teraz multi wlanczam multi i....brak polaczenia sieciowego...przeciez wszystko jest...koszmar...........PROSZE POMÓŻCIE.........

Dbaj o poprawność ortograficzną swych postów i popraw błędy.-m(s)

Z tym długim wczytywaniem to może być kwestia sprzętu - proc albo RAM...

Z połączeniem to tak jak już ktoś wcześniej pisał awaria master servera, pewnie będzie się często zdarzać ;/

Widzę że parę osób grało już w multi. Mam pytanie, czy do multi trzeba mieć konto Games for Windows?

Nie, nie trzeba, jest tak jak choćby w CoD2 - wpisujesz nick/nazwę konta i grasz :) tyle, że bez patcha 1.1 nie pokazuje serverów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...