Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

David546

Risen 1 i znikająca postać

Polecane posty

Odkąd zainstalowałem grę, kupioną w gazecie, moja postać znika gdy próbuję się na coś wspiąć...

Gra automatycznie się blokuje i muszę włączać zapis po przez użycie przycisku na klawiaturze. Nie mogę jej zamknąć, ponieważ na ESC nie reaguje. Nie wiem czy są jakieś programy, które mogę zainstalować aby usunąć ten błąd. Czy może to przez ustawienia w grze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, niestety, norma w pierwszym Risenie - postać wylatuje "w kosmos", sterowanie pada, trzeba wczytywać grę i znaleźć inny sposób, co często jest koszmarnie trudne. Podobnie przy spadaniu z półek skalnych czy wzniesień - postać zatrzymuje się co jakiś czas w powietrzu, jakby spadła na jakąś powierzchnię czy podłogę. Gra nie posiada wbudowanej opcji VSync, która to naprawia ten problem (sam się z tym siłowałem trochę). Trzeba samemu wypatrzeć w panelu sterowania NVidia albo ustawieniach Radeona (aczkolwiek mnie tutaj średnio działało i trzeba było skorzystać z oprogramowania zewnętrznego forsującego VSync dynamiczny albo podwójny), wybrać aplikację risen.exe i ustawić odpowiednią opcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie założyłem konto żeby podziękować behemortowi za odpowiedź powyżej DZIAŁA.
Wszedłem w panel sterowania nvidia znalazłem risen.exe synchronizacja pionowa "włącz".

PS: Grę mam na steam po prostu zainstalowałem sobie i gram.
Zainstalowałem sobie tylko spolszczenie żadnych patchy nie instalowałem.

PPS: Grafa GTX 1070 od Giga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...