Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doman18

Jaji hosting (ftp wordpress)

Polecane posty

Nie wiem czy dobry dział. Chciałbym zrobić sobie stronę-CV na której umieściłbym swoje projekty a także popisałbym trochę o swoich pasjach. Strona będzie na wordpresie bo w pracy robię właśnie w nim. Chciałbym mieć dostęp do ftp żeby spokojnie edytować skórkę potomną czy swoje pluginy. Hostingów jest mnóstwo biorę pod uwagę zarówno płatne jak i darmowe. Dodam że w firmie używamy vps z dość dużą swobodą konfiguracji (directadmin), ilości stron, miejsca ale słono za niego płacimy i nie wiem jakie są ograniczenia w tanich czy darmowych rozwiązaniach ( na co zwrócić uwagę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz się z tym bawić i co dokładnie chcesz osiągnąć.

Przy obecnych cenach szedłbym w jakiegoś taniego VPSa. Nie sądzę, żebyś miał jakiś duży ruch lub potrzebował dużej ilości zasobów, więc najtańszy VPS z jakiejś porządnej firmy (typu OVH, mintshost, Biznes-Host itp.) powinien wystarczyć, a to jest koszt rzędu parunastu złotych miesięcznie. Na pewno należy unikać dostawców typu Home.pl (WordPress na ich serwerach działa naprawdę kiepsko i wymaga dużej ilości haków) oraz nazwa.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firehost wystarczy. Na jednym koncie za 8 dyszek mam w tym momencie 12 stronek postawionych - nie sprawiaja żadnych problemów, działają szybko, więc po co kombinować?

Wszystko działa w najlepszym porządku. Nie stawiajcie niczego na darmowych kontach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem sa nawet firmy oferuajce jakis darmowy okres probny, niestety jedna z wymienionych juz go nie ma .. a znacie moze jakies inne? Sam przymierzam sie do otworzenia swojego pierwszego biznesu i zbudowaniu swojej strony internetowej wlasnie na wordpressie. Dla mnie najwiekszym plusem takiego rozwiazania jest elastycznosc jesli chodzi o dobor dajmy na to szaty graficznej/designu strony oraz banalnie prosta jej budowa. Oczywiscie nie jestem ekspertem w tej dziedzinie dlatego staram sie powiekszac swoja wiedze kazdego dnia. Dosc ciekawy wpis odnosnie trendow w budowaniu strony czytalem na tym blogu https://blog.nazwa.pl/trendy-w-budowaniu-stron-www/ Szczerze powiedziawszy nie wyobrazam sobie prowadzenia jakiegokolwiek interesu bez posiadania wlasnej strony. Ponad polowa polakow ma dostep do sieci i dajmy na to niech 1/4 z nich korzysta z niego codziennie w poszukiwaniu towarow czy uslug. To za duza okazja by z niej nie skorzytac :) Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...