Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itachiv1

Rozwiązany: [PS4]Wiedźmin 3 - Rynsztunek szkoły wilka nie działa zadanie

Polecane posty

Witam

Wczoraj przypomniałem sobie, że przecież są do pobrania DLC no i to zrobiłem. Jako pierwsze dzisiaj chciałem skompletować set wilka, ale wystąpił jednak problem, który nie tylko ja miałem jak czytałem. Otóż jak kupiłem wszystkie mapy zadanie skierowało mnie do ruin wieży nie daleko Kaer Morhen, poszedłem tam i nic parę skrzynek było, otworzyłem ale nie było to czego szukałem czyli schematu. Pomyślałem może trzeba coś zrobić, gdzie indziej jest schemat i tu pojawia się problem bo jedna skrzynka nie może zostać otwarta przeze mnie czyli ta w, której jest to czego potrzebuje bo po paru godz kombinowania wszedłem na youtube i zobaczyłem o co chodzi. Nie mogę tej skrzynki otworzyć, nie podświetla się ona nic(nigdy wcześniej tam nie byłem). Czytałem, że może nie mam zainstalowanego DLC, ale wtedy bym w ogóle map nie kupił po drugie sprawdziłem i jest, zadanie mnie tam kieruje tylko. Może jakiś bug się wkradł, ale nie znalazłem rozwiązania, może chodzi o patcha?

Jeśli ktoś coś wie proszę o pomoc smile_prosty.gif

Zapomniałem dodać konsola PS4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też myślałem, że to bug(już drugi, pierwszy mnie spotkał z szkołą niedźwiedzia ;d), cóż savy nic mi nie pomogą bo ostatni właśnie zrobiłem po wzięciu tych map i zadania, nie myślałem, że coś takiego mnie spotka. Może jakiś patch pomoże w przyszłości, a tak to bez tego zestawu pójdę dalej choć jeszcze grę spróbuję przeinstalować i dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po przeinstalowaniu gry i piszę, że nic nie pomogło także obejdę się bez tego rynsztunku. Temat raczej można zamknąć bo nie widzę rozwiązania na ten problem, trzeba czekać aż Redzi sami wypuszczą stosownego patcha, który to naprawia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...