Jump to content
MQc

Gra roku 2015 - finał!

Gra 2015 roku  

1,230 members have voted

1. 1. Który z tytułów najbardziej zasługuje na miano Gry Roku?

• Wiedźmin 3: Dziki Gon
      845
    • Metal Gear Solid V: Phantom Pain
      48
    • Life is Strange
      76
    • Fallout 4
      40
    • Undertale
      39
    • Pilars of Ethernity
      40
    • Dying Light
      28
    • Grand Theft Auto V PC
      66
    • Star Wars Battlefront
      19
    • Bloodborne
      18
    • Just Cause 3
      10

Recommended Posts

Undertale. Najlepsza gra, jaka powstała. Soundtrack dalej śni mi się po nocach ( w dobrym znaczeniu). Postacie są genialnie napisane, fabuła jest bardzo interesująca, a system walki dość niecodzienny. 11/10. Grzech nie zagrać.

Przeglądając wydania z tego roku natknąłem sie na recenzje Batmana: Arkham Knight , gdzie w recenzji wyraźnie autor wskazywał , że "kandydat do gry roku 2015" tymczasem nawet nie znalazł sie w nominowanej 11-tce heheheh

Generalnie mam wrazenie ze gry, i inne wydarzenia , które miały miejsce na początku roku to pod koniec juz nikt o nich nie pamięta, stad Ci co wypuszczają tutuły w 3 i 4 kwartale maja od razu "+5" do rankingu....moim zdaniem oczywiscei ;D ;D :D

Bez najmniejszych nawet wątpliowści: dla mnie wygrywa Life is Strange. Gra ze świetną historią, która po prostu mną zawładnęła. Gra z rewelacyjnym klimatem, przy którym autentycznie odpoczywałem. Gra ze świetnymi, realistycznymi postaciami, z którymi dało się śmiać i płakać, które dało się polubić i martwić się o nie.

Krótko- gra roku.

• Upvote 1

Nie ma najbardziej niedocenianej gry w tym roku czyli Batmana: Arkham Knight. No cóż głos oddałbym na wieśka, ale jako że dostał już 60% głosów zagłosuje na SW:Battlefront, a nadzieję mam że chociaż redakcja doceni Batmana na tyle, że będzie może w pierwszej trójce ,a wg niektórych redaktorów ma on na to miejsce duże szanse.

Wiem, że Wiesiek zdecydowanie wygra, można to już ogłosić.

Dlatego cieszę się, że Life is Strange zbiera od nas tyle głosów. Do boju!

Robienie takich ankiet w roku w którym wychodzi Wiedźmin 3, jeden z najlepszych CRPG w historii i jedna z najlepszych gier w historii, a na dodatek polska, jest bez sensu ;)

To był fenomenalny rok według mnie.

Nie zabrakło niespodziewanych hitów (Rocket League, które zawsze lubię odpalić po pracy na 2-3 mecze).

Najbardziej wyczekiwany hit roku Wiedźmin 3 nie zawiódł ani trochę; inne hiciory jak Fallout 4 czy MGV chociaż mają mnóstwo wad, wciąż bawią przez kilkadziesiąt godzin i w innych latach pewnie byłyby u mnie nawet na pierwszym miejscu.

"Samograje", czyli gry-filmy, których wielkim fanem jestem wyszły całą armią i dały kupę radości (Life is Strange jest genialne, Tales from Borderlands jest fenomenalne a Got mimo narzekania innych graczy bardzo przypadła mi do gustu).

Exclusivy takie jak Bloodborne czy Splatoon to najwyższa półka elektronicznej rozrywki i udowadniają ile można stracić poprzez skupianie się na jednej platformie.

Gry które wychodzą co rok nadal cieszą (MNIE) - AC: Syndicate przeszedłem i od razu odsprzedałem, odzyskując 80% włożonego w nią pieniądza, więc jak najbardziej na plus, bo spędziłem wiele przyjemnych godzin w wirtualnym Londynie.

Na święta sprezentowaliśmy sobie z dziewczyną Divinity, które robi dobrze to, co już prawie żadna inna gra w dzisiejszych czasach - couch co-op! To chyba jeden z lepszych co-opów jakie w życiu widziałem, a fakt, że można przejść całą grę w ten sposób, a nie tylko pograć przez 15 min. w mimi-tryb dodany na "odwal się" to największy plus. Don't let couch co-op die!

Jako wielki fan jedynego-MMO-w-które-jestem-w-stanie-grać, czyli Realm Reborn, zachwyciłem się pierwszym dodatkiem Heavensward.

Nie wiem jak tam to wygląda na Xboxie, bo to jedyna konsola jakiej w tej chwili nie posiadam (może uda się to zmienić w przyszłym roku) ale też pewnie coś godnego uwagi wyszło (nie zdziwiłbym się, gdyby nowy Tomb Raider spodobał mi się bardziej niż Fallout 4).

Życzę sobie i Wam przynajmniej w połowie tak dobrego przyszłego roku, jak staruszek 2015!

Edited by NarcissusBaz

Cóż wiadomo, że Wiedźmin pozamiatał odkąd dorobiłem się konsoli nie mogę odejść od niej i przestać grać w niego. Nie widzę natomiast Batmana który też, który był też na dobrym poziomie mimo, że wersja PC była... no wiadomo jaka. Głos poleciał na Wiedźmina.

Głos oddałem na GTA V, ponieważ jak zauważył Kraven, jest to niepoważne.

Ale w moim odczuciu na tytuł gry roku bardzo zasługuje Heroes VII, który to - po kilku patchach - jest bodaj najlepszym z herosów. Tak, patrzę na Ciebie, numerze trzeci.

Wiedźmin 3 bo jest fenomenalny po prostu. A z dodatkiem Serca z Kamienia jest jeszcze bardziej fenomenalny (szczerze to nie wiem czy gra może być jeszcze bardziej fenomenalna :D ).

Wiedźmin 3 - moja osobista jedynka na liście wszech czasów, więc rok 2015 wygrywa w cuglach i bez konkurencji.

Dziwi mnie brak niektórych tytułów na liście jak rise of The tomb Raider i Mad Max, ewentualnie Batman. i czemu akurat 11 tytułów? Głos oczywiście na Wiedźmina, 2 miejsce dla Dying Light.

Nigdy nie grałem w coś bardziej bliskiemu sercu niż Life Is Strange. Szczerze-gdyby Max Caufield istniała ożeniłbym się z nią nucąc "To All Of You" Syda Mattersa.;-)

Edited by mikii2001
  • Upvote 2

Nie chciałbym nikogo urazić ale wydaje mi się że seria gier o wiedźminie może possać metal gearowi i tak naprawdę żadna gra nie dorobi się tak dobrej i trzymającej przez całą serie poziom fabuły jaką prezentuje seria metal gear solid... TYLE W TEMACIE!

Ciekawi mnie czy głosujący na wieśka zrobili to ze względów patriotycznych czy rzeczywiście podoba im się ta gra :)

Ciekawi mnie czy głosujący na wieśka zrobili to ze względów patriotycznych czy rzeczywiście podoba im się ta gra smile_prosty.gif

Wydaje mi się że to drugie. Pomijając cały szum to jest to naprawdę dobra gra. Nawet mi się podobała, mimo że z reguły unikam tego typu tytułów. O ile przy dwójce bym się zastanowił dwa razy (bo dwójka to IMO kompletny średniak, takie 5/10), to tutaj nie mam wątpliwości że CDPR odwaliło kawał dobrej roboty (przynajmniej twórcy, bo marketing i PR to najwięksi kanciarze roku).

Inna sprawa że konkurencja była zerowa, bo pomijając Bloodborne (na którego zagłosowałem a w którego pewnie mało kto grał bo to ex na PS4) i ewentualnie Life is Strange to cały rok to raczej seria zawodów i rozczarowań...

Miałem oddać głos na Wiedzmina 3 ale i tak wygra,oddałem więc głos na drugi świetny tytuł mijającego roku to jest Dying Light.

Masz rację, że wygra, ale czasem trzeba uważać, bo nasz były prezydent też uważał, że wygra, a wiemy jak się skończyło ;)

Oddałem swój głos na wiedźmina 3.

@up

W tym wypadku w razie nagłego zwrotu można zmienić swój werdykt. Przy wyborach takiej możliwości nie ma :P

Nie chciałbym nikogo urazić ale wydaje mi się że seria gier o wiedźminie może possać metal gearowi i tak naprawdę żadna gra nie dorobi się tak dobrej i trzymającej przez całą serie poziom fabuły jaką prezentuje seria metal gear solid... TYLE W TEMACIE!

MGS i genialna fabuła? R u kiddin' me?

Nie zagrałem w nic z listy le ponieważ Life is strange jest następny w kolejce t właśnie na niego idzie mój głos.

Jeśli Grand Theft Auto V PC będzie na drugim miejscu, to będzie jakaś kpina. GTA 5 to nie tylko dobry single player, to również multi. Multi player ze świetnym pomysłem, jednak spartaczonym wykonaniem. Ilość błędów, niedomagający kod sieciowy, losowe utraty połączenia z serwerami, ilość cheaterów, to wszystko pokazuje jak Rockstar nie daje sobie rady z GTA Online. Skoro dodali taki tryb, to trzeba go w ocenach również brać pod uwagę.

Dużo bardziej wolałbym na podium W3, Life is Strange i Bloodborne/PoE.

Edited by Michal333

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...