Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Plebiscyt na najlepszą pełną wersję w CDA w 2015 roku


Polecane posty

Zdecydowałem się na Heroes 3 Złota Edycja, właśnie ją pykam i muszę przyznać, że czas leci przy niej nieubłaganie szybko. Rozumiem teraz magię tej serii oraz dlaczego podstawka dostała w CDA 10/10. Aha, polecam grać z modem heroes 3d.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshock, bo choć pod koniec był nudny, zafundował mi kilka dni myślenia nad fabułą.

CoJ Gunslinger, bo to po prostu bardzo dobra gra jest.

Rayman Origins - za to, że jest wspaniałą platformówką.

Wolfenstein - bo to jeden z najbardziej wciągająch FPSów, w jakie grałem.

Aha, Batman i HoM&M 3 są przereklamowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Wolverine pozamiatał. Jest to chyba jedna z niewielu gier tego typu, która ma coś więcej do zaoferowania niźli tylko strumienie krwi. Ogólnie to jestem fanem X men, więc tym bardziej jest to dla mnie świetna gra. Szkoda tylko ze jest to jedyna gra oparta o komiksy Marvela wyrastająca ponad przeciętność.

Na drugim miejscu jest Singularity jedna z najbardziej niedocenianych gier w dziejach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, w tym roku było bardzo dużo niezwykle dobrych pełniaków - Max Payne 1 i 2, Bioshock, Gunslinger, Blacklist, Wolverine. I właśnie ten ostatni tytuł trafił na drugie miejsce w moim rankingu - świetna gra, ciekawe rozwinięcie filmu, fantastyczny bohater i satysfakcjonujący system walki. Jednak główną nagrodę zgarnął KOTOR 2. RPG zawsze są u mnie na pierwszym miejscu, a ten jest jednym z ciekawszych. Oczarowany poprzednią częścią z chęcią sięgnąłem po kontynuacje i nie zawiodłem się. Dzięki CDA! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen 2, Vampire: The Masquerade: Bloodlines i Wolfenstein, chociaż Singularity też dało mi sporo rozrywki.

Risen 2 i Vampire zabrały mi najwięcej czasu z życia, zawiodłem się trochę na HoMM III (spodziewałem się czegoś więcej jeżeli chodzi o klimat, i nie ogarniam tej gry a co najgorsze nie ciągnie mnie żeby ją ogarnąć)

Kotor II ma mega ultra minusa za zamrażanie postaci po walce, Shattered Dimensions zrobiło na mnie dobre wrażenie (mimo że nie przepadam za pająkmenem), Wolverine obudził we mnie zwierze, Call of Juarez doprowadziło do zakupu dwóch innych części CoJ,

Anno 2070 pokazało mi że Anno 1404 (numer na mikołajki od którego zacząłem podróż z CDAction) to moje klimaty, i że te druga zjada ją jak chce.

Wracając do Kotor'a II, mogłoby być naprawdę świetnie gdyby nie te ścinki, które odebrały mi i przyjemność z gry i chęć powrotu do niej z nadzieją że będzie lepiej ><

W każdym razie głosy idą na Risena'a 2 i Vampire: The Masquerade: Bloodlines i Wolfenstein'a wink_prosty.gif

Ah i Singularity, prawie zapomniałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnym wyborem zdają się być gry tak zacne jak Batman czy Bioshock (na obie zagłosowałem), ale te każdy szanujący się gracz mieć powinien (bo z przejściem to różnie bywa już :) ) Nie zagłosowałem na Heroes III i KOTOR II bo choć to gry rewelacyjne (KOTOR wciąż czeka na mój czas) to można je już "w czipsach zaleźć"

Palmę pierwszeństwa przyznałbym jednak X-Men Origins: Wolverine. (grałem na PS3) Gra chyba trochę niedoceniana, a szkoda bo bardzo dobra i takich dobrych acz przeoczonych gier na coverach sobie i wszystkim w nowym roku życzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham Asylum dzięki temu przekonałem się do batmana i kupiłem knight a reszte dostałem za darmo no i Max Payne 1 i 2 mimo że mam antologie to zagłosowałem bo to jedne z moich ulubionych gier i może dzięki temu że było w CDA młodsi będą mieli okazje zapoznać się z klasyką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno, Batman, BioShock i Wofelnstein. Co prawda wszystkie poza Anno już miałem, ale sobie i innym użytkownikom życzę, żeby rok 2016 w ?CD-Action? był spod znaku takich właśnie zacnych pełniaków, a śmiecia typu Car Mechanic Simulator czy Heroes III było jak najmniej albo w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu Heroes ]I[ to nie tylko najlepsza pełna wersja tego roku, ale również najlepsza gra wszech czasów.

Ale warto tutaj dodać pozytywne zaskoczenie roku, jakim niewątpliwie okazało się Bloodlines. Doskonały action RPG i drugie miejsce na mojej liście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś weny na granie w tym roku nie miałem, a większość z "dużych" gier dodawanych do pisma nabyłem wcześniej. Największym zaskoczeniem dla mnie było jednak Deadlings i Rayman. To dzięki tym gierkom zainteresowały mnie platformówki. I to na nie poleciał mój głos. No i na Prototype 2, w którym też spędziłem sporo czasu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...