Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brethil

"Twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją"

Polecane posty

Jak w tytule: mam taką informację przy aplikacji (a nawet dwóch) którą bardzo bym chciał ściągnąć z google play. Jak sprawdzić, czego wymaga "ta wersja" od urządzenia?

Mam Alcatela Idola z androidem 4.1.1 oraz Samsunga A3 na którym mialem KitKata 4.4.2. Myślałem że ponieważ to nowa aplikacja to wymaga Lollipopa. Niestety, dziś zaktualizowalem Samsunga do 5.0.2 i jest to samo, na żadnym z urządzeń nie mogę ściągnąć apki... :-/ .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymaganą wersję systemu możesz sprawdzić na przeglądarkowej wersji Google Play, jest tam zawsze wypisana. Inne wymogi nie mogą być chyba podawane w informacjach, więc zwykle wydawca przedstawia wymagania w opisie lub na stronie aplikacji. Btw co to za apki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brehhil - z tego co widzę w Google Play w wersji przeglądarkowej nie ma informacja na jaką wielkość ekranu dana aplikacja jest niekompatybilna.

Możesz spróbować napisać do producenta aplikacji, jest możliwość że odpisze dlaczego z danym telefonem nie działa.

Może to też być kwestia tego, że masz Alcatela.

Niektóre aplikacje oprócz wersji Androida mają też w wymaganiach poszczególne modele.

Niestety nie siedzę w temacie na tyle, aby wiedzieć gdzie dana aplikacja ma wypisane tak szczególowe informacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...