Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2016

Recommended Posts

King's Bounty? Welp to potwierdza moją teorię, że tej serii nie opyla się kupować we własnym zakresie, bo prędzej, czy później każda kolejna odsłona trafi do CDA biggrin_prosty.gif, tym niemniej pełniak zacny

Kiedyś też tak myślałem, ale machnąłem na to ręką i Wojowników Północy kupiłem w jakiejś przecenie... i teraz tego żałuję tongue_prosty.gif Następnym razem poczekam trochę dłużej, aż CDA mnie wyręczy, heh wink_prosty.gif

Pełniak świetny - jak dla mnie najlepszy z całej serii King's Bounty. Jeśli ktoś jeszcze w to nie grał, to naprawdę polecam!

Edited by Yngoth

King's Bounty: Wojownicy Północy - nie są to moje klimaty.

Bioschock ogółem w jedynke nie grałem z braku czasu to przejde obie części teraz gdy będę mieć trochę wolnego

Pozytywnie mnie zaskoczyliście, że kolejnym pełniakiem jest Bioshock2.

Tak myślałem że to będzie Bioshock 2 i się ciesze. Szkoda tylko że nie na steam. Swoją drogą już dawno nie daliście żadnego głównego pełniaka na tą platformę

Pytanko do znawców King's Bounty: Jak to jest z pełną wersją i dodatkami? Jak rozumiem każda gra to oddzielna kampania, a czy gry jakoś nakładają się i otwierają nowe możliwości w starych kampaniach?

Pełniaki zacne, a i 2 bonus wydaje się poważniejszy niż złoto do WoT.:D

Obie pozycje gier King's Bounty oraz Bioshock 2 są super. Tylko szkoda, że nie mogłem kupić obecnego numeru za to dostajecie duży minus.

Bioshock 2 bez żadnych DRM? A myślałem, że w chwili obecnej ta gra jest wyłącznie pod steama :v

Edited by Sosna564

BioShock 2 ENG - Za tego pełnjaka podziękuję, gdyż odwykłem zupełne od tego typu fps-ach, ale już przygotowałem miejsce na King's Bounty i czekam z niecierpliwością.ok.gif

King's Bounty: Wojownicy Północy PL (Steam) - fajna gra (i w moim guście) :icon_smile: ;

BioShock 2 ENG - gra nie dla mnie :down: ;

Podsumowując: numer kupię, ale gier raczej nie zainstaluję (= brak czasu :icon_wink: ).

Bioshock 2 super jeżeli powiecie mi tylko czy 1.002 albo 1.05 żebym mógł sobie ściągnąć spolszczenie ewentualnie patch od producenta zawczasu. Byłbym wdzięczny. A przy okazji możecie dodać te informacje o możliwości ściągnięcia spolszczenia.

Dla mnie dobra wiadomość, mój egzemplarz BioShock 2 jakoś szwankował i zawsze miałem mnóstwo problemów, przez które zawsze kończyłem grę na dosyć wczesnym etapie rozgrywki, do tego dochodził ten nieszczęsny Windows Live... teraz w końcu jest okazja do przejścia dwójeczki smile_prosty.gif

Edited by seba

Bioshock 2 z DLC czy bez? Jeśli bez, to czy istnieje jakakolwiek możliwość ich dokupienia? Rozumiem, że na płytce będzie wersja DRM free, tak?

Drugiego Bioshocka ukończyłem ze trzy razy, ale było to dość dawno temu, a w sumie kolejny raz nie zaszkodzi. King's Bounty też chętnie ogram, bo jeszcze nie miałem okazji. ok.gif

Obie pozycje gier King's Bounty oraz Bioshock 2 są super. Tylko szkoda, że nie mogłem kupić obecnego numeru za to dostajecie duży minus.

MY dostajemy minus bo TY nie mogles kupic CDA? Nastepny minus bedzie za to, ze dziewczyna nie chciala sie z toba umowic? Serio?

10 zł na ubrania w jakimś sklepie (sądząc po zdjęciach okładki), który chyba rozpoczyna działalność, bo nic tam do kupienia tak naprawdę nie ma (przynajmniej dla mnie).

Edited by tomekz1991
  • Upvote 1

10 zł na ubrania w jakimś sklepie (sądząc po zdjęciach okładki), który chyba rozpoczyna działalność, bo nic tam do kupienia tak naprawdę nie ma (przynajmniej dla mnie).

Ten sklep działa od 2011 roku :).