Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2016

Polecane posty

King's Bounty? Welp to potwierdza moją teorię, że tej serii nie opyla się kupować we własnym zakresie, bo prędzej, czy później każda kolejna odsłona trafi do CDA biggrin_prosty.gif, tym niemniej pełniak zacny

Kiedyś też tak myślałem, ale machnąłem na to ręką i Wojowników Północy kupiłem w jakiejś przecenie... i teraz tego żałuję tongue_prosty.gif Następnym razem poczekam trochę dłużej, aż CDA mnie wyręczy, heh wink_prosty.gif

Pełniak świetny - jak dla mnie najlepszy z całej serii King's Bounty. Jeśli ktoś jeszcze w to nie grał, to naprawdę polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do znawców King's Bounty: Jak to jest z pełną wersją i dodatkami? Jak rozumiem każda gra to oddzielna kampania, a czy gry jakoś nakładają się i otwierają nowe możliwości w starych kampaniach?

Pełniaki zacne, a i 2 bonus wydaje się poważniejszy niż złoto do WoT.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshock 2 super jeżeli powiecie mi tylko czy 1.002 albo 1.05 żebym mógł sobie ściągnąć spolszczenie ewentualnie patch od producenta zawczasu. Byłbym wdzięczny. A przy okazji możecie dodać te informacje o możliwości ściągnięcia spolszczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dobra wiadomość, mój egzemplarz BioShock 2 jakoś szwankował i zawsze miałem mnóstwo problemów, przez które zawsze kończyłem grę na dosyć wczesnym etapie rozgrywki, do tego dochodził ten nieszczęsny Windows Live... teraz w końcu jest okazja do przejścia dwójeczki smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie pozycje gier King's Bounty oraz Bioshock 2 są super. Tylko szkoda, że nie mogłem kupić obecnego numeru za to dostajecie duży minus.

MY dostajemy minus bo TY nie mogles kupic CDA? Nastepny minus bedzie za to, ze dziewczyna nie chciala sie z toba umowic? Serio?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...