Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ranafe

Impreza integracyjna, czyli nie tylko pisaniem Akademia stoi...

Polecane posty

Rzuciłem 19, bo pojawiała się 18 i 20, to zaproponowałem kompromis wink_prosty.gif

Tylko wiesz... Obie te propozycję rzuciłem ja. A na 20. zmieniłem ze względu na to, że m. in. TY napisałeś 18. to za wcześnie ;)

W takim razie widzimy się o 20., panowie żakostwo (chyba, że sobie wpadniecie wcześniej, nie bronię). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, to nie ogarnąłem, że to Ty obie rzuciłeś, sorry ;) Jak dla mnie może też być 20,nie wiem jak reszta.

Nie byłem tam nigdy, więc chciałem zapytać czy tam problemów z miejscami nie będzie o tej porze w piątek ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khh... Captain speaking ;-)

Z miejscami nie będzie raczej problemu. Mam tam rezerwację co tydzień na godzinę chyba 20.30 więc możemy ją wykorzystać. A co do odnalezienia się na miejscu to można zapytać się przy barze o stolik z rezerwacją na Kaliego i powinni pokazać :-)

Ja powinienem się wyrobić na 20.

Do zobaczenia ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coś mi pilnego wypadło po pracy dziś i nie wyrobię się na pewno na 20:00 ;/ Najwyżej do Was dojdę później, ale gdyby się nie udało, w razie czego widzimy się na oficjalnym spotkaniu za tydzień :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...proponuję ustalić twardy termin na pierwszą sobotę marca, tj. 5., godziny wieczorne, miejsce to samo.

Zależy mi na konkretnej dacie i odległym terminie, bo nie jestem z Wrocławia, muszę sobie wszystko zaplanować (moje weekendy są bardziej zawalone niż dni powszednie), ponadto nie chcę jechać pół dnia i ryzykować, że nikogo nie będzie.

Proszę zatem o deklarację: komu pasuje 5. marca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...