Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ranafe

Impreza integracyjna, czyli nie tylko pisaniem Akademia stoi...

Polecane posty

Wrocław jest spoko (choć widzę opcji Śląskiej też tu sporo, pozdrawiam z Bytomia)

Miejscem spotkania najlepiej uczynić jakiś klimatyczny pub jak Rudy Goblin czy wspomniana Cybermachina. Jeśli wypaliłby Wrocław, to fajnie byłoby zaprosić redakcję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe podsumowanie:

1. Najczęściej wymieniany miastem spotkania jest Wrocław. Dzięki temu łatwo będzie można zorganizować jakieś spotkanie z redakcją CD-Action, no i można powiedzieć, że tam mieści się "siedziba" naszej akademio.

2. Jeśli chodzi o czas trwania to najlepszą opcją jest weekend w sensie sobota + niedzielne przedpołudnie (dla chętnych piątkowy wieczór). Co do terminu to najczęstszą propozycją były styczeń i luty. Jednak, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik potrzeba trochę czasu, tak więc może poczekać ze spotkaniem do wiosny?

3. Koncepcja spotkania - tu bezapelacyjne wygrywa wyście do pubu (najlepiej dla graczy), ale skoro mamy spędzić we Wrocławiu trochę czasu to moze warto dorzucić do tego paintball, gokarty czy jakiś mały turniej e-sportowy, ewentualnie sesje w Neuroshime (wtedy na pewno dołączy do nas 9kier).

Tak więc jak organizujemy to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wyglada z prawnego punktu widzenia ale osoba niepelnoletnoa chyba moze wejsc do pubu? Poza tym nie wiem jak inni, ale nie nastawiam sie na jakies chlanie, piwo tez moge sobie odpuscic zeby spotkac sie w wiekszym gronie.

Poza tym jak juz ktos musi bo inaczej sie zesra, to spozywanie alkoholu w obecnosci nieletnich chyba nie jest zabronione?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam potrzeby picia, chociaż zawsze to (w rozsądnej ilości) ułatwia przełamanie lodów. Z tego co wiem nieletnim nie wolno alkoholu spożywać ani im sprzedawać. Inaczej to rodzice nie powinni trzymać w domu alkoholu w ogóle (chyba że moi nieświadomie łamali prawo :) ). Co do wejścia do pubu to zależy już tylko od jego własnej polityki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie po to siedzę 10 lat na różnych kierunkach PolWro (dziennie, a potem zaocznie), żeby nie skorzystać z możliwości spotkania we Wrocławiu :) Jeśli choćby jeden redaktor miał ochotę, a będzie pasował mi termin, stawię się niechybnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę wiele głosów popierających imprezę we Wrocławiu, więc wyjdę może z propozycją uściślenia miejscówki: niedaleko pl. Grunwaldzkiego (prawie centrum Wrocławia dla nietutejszych) jest świetny bar zwany CyberMachina. Ludzie z Poznania czy bodajże Warszawy powinni również kojarzyć, bo w tych miastach również bar jest otwarty. Knajpa jest ekstra, masa ciekawych ludzi, dużo planszówek i konsol, spoko barmani i jeszcze wiele innych zalet. Mieści się też trochę gości (ponad setka z tego co ostatnio rozmawiałem), więc myślę, że jest to dobre rozwiązanie. Jeżeli też uważacie, że to dobry pomysł to mogę skoczyć i ogarnąć jakąś większą rezerwację ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram propozycję z wrocławską Cybermachiną!

Moja propozycja: może zamiast umawiać się na szumne spotkanie integracyjne (przy czym same ustalenia zajmują nam już 2 miesiąc, lol) wyskoczymy tam na herbatę* w przyszłą, dajmy na to, środę? Lub piątek?

Kto może to wpadnie, kto nie to nie... Przy okazji moglibyśmy doustalać szczegóły spotkania pełnowymiarowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby środa to mała sobota, ale jednak chyba wieczory piątkowe są najlepszą z opcji. Może wpaść ktoś, kto nie ma do Wrocławia daleko, ale nie jest bezpośrednio stamtąd, co jest trudniejsze, gdy nazajutrz czeka praca. Przynajmniej ja tak mam :) No i robiąc to poza weekendem, można liczyć, że jakiś redakcyjny "słoik" przypadkiem chętny wpaść jeszcze się nie ulotni do miejsca zameldowania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, ale ja poproszę konkretną, oficjalną datę oficjalnego spotkania :P Mnie cały luty pasuje i będzie w sam raz czasu, aby wszystko dograć, żeby móc bez problemu jechać :) Jak dla mnie dniem spotkania może i być środek tygodnia, wezmę urlop :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszły piątek nie zadeklaruję się na pewno :/ Ostatni zjazd w semestrze z masą kolokwiów, a nie jestem aż tak luźny i zorganizowany, by ostatni możliwy do nauki wieczór spędzić, robiąc coś innego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...