Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8bit

Wyjaśnienia "potrzebowane"

Polecane posty

Są tu też ludzie, którzy nie grają na PC.

Są na rynku czasopisma dla konsolowców, więc to nie powinien być problem - co najwyżej konieczność zarejestrowania się na jeszcze jednym forum. wink_prosty.gif

Już jestem tam zarejestrowany.

Poza tym nie zauważyłem, by CD-A pisało tylko o grach na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy muszę wykonywać wszystkie konkursy i zadania, by ukończyć Akademię i dostać dyplom?

- Nie. To na pewno jednak pomaga ? udział w większej liczbie zadań oznacza szansę na zdobycie większej liczby punktów."

To chyba wyjaśnia co nieco :) Jak nie chcesz czy nie masz możliwości wykonania zadania to go nie robisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie tylko myślę, że wielkie wzburzenie odnośnie wymagań PC to małe miki... chciałbym widzieć, co by się działo, gdybyśmy musieli zrecenzować np. pierwsze Uncharted na PS3, albo remaster na PS4 ;)

Na moim kilkuletnim złomie z Linuxem Blacklist się nie uruchomił - musiałem ominąć problem. Screen był niespecjalny jakościowo, co wytknął mi Pan Redaktor, ale był - myślę, że tak naprawdę większość narzekających byłaby w stanie zrobić to zadanie. Zwłaszcza, że nikt nie stoi nad nami z batem i zegarkiem w ręku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uzyskać (jak pewnie i wielu innych studentów Akademii) odpowiedzi na parę pytań.

Służę.

Przede wszystkim ściska mnie zgroza, kiedy widzę wypowiedzi w stylu "jak nie możesz mieć nowego kompa to WYJAZD". Nie spodziewałem się, że nie można recenzować gier, które mają naprawdę niewielkie wymagania. Jeśli w opisie Akademii widnieje informacja o braku wymagań wiekowych i tak naprawdę sprzętowych czy (hic!) majątkowych, to nie widzę sensu takich wypowiedzi. W CD-Action prawie zawsze widnieją gry, które są nowe, a pójdą nawet mnie (patrz: Profil).

Dlatego chciałbym poznać opinię redakcji. Czy można dostawać zlecenia na gry niezbyt wymagające? Czy trzeba mieć naprawdę uber sprzęt?

Np. Ja uwielbiam gry retro. Dajecie mi zlecenie na jakąś i jadę.

Dalsze pytania będą pojawiały się z czasem.

Ależ nikt nie mówi (bądź też - przez wzgląd na capsa - krzyczy), żebyś się stąd ewakuował. Owszem, zapewne od czasu do czasu pojawią się zadania, które będą wymagały ciut lepszego sprzętu, ale uspokajam: będą one w wyraźnej defensywie.

A co do ściślejszej współpracy z pismem... recenzujemy czasem gry, które nie wymagają trzymania pod biurkiem komputerów NASA, a jest jeszcze dział "zapowiedzi", Na Luzie, sekcja gier mobilnych i - przede wszystkim - publicystyka. Nikomu nie zatrzaskujemy drzwi przed nosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się! Od kilku godzin jestem szczęśliwym studentem elitarnej akademii CD-Action smile_prosty.gif

Niezwykle frapuje mnie jednak pewna kwestia.

Czy przydzielanie do bractw jest jakoś uzasadnione? Trafiamy do nich na podstawie jakichś określonych atrybutów czy zupełnie losowo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, znowu wracamy do starego tematu na który i tak nie uzyskamy odpowiedzi. Kategoryzowanie krótko/długo odpada - wszyscy mieliśmy ten sam limit znaków, więc ja obstawiam bardziej wybór tematu. Jednak to tylko moje spekulacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy "Ćwiczenie nr.1" zatutułowane "Sztuka porównań". Dostaliśmy dwa zdania "Ezio w owym czasie był ogromnym lekkoduchem." oraz "Duke Nukem jest stereotypowym macho." do jakiegoś zabawnego przerobienia na porównanie, pięć szans na kazde zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...