Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheGhost9919

Asus Transformer z 2011r., a jak nie to co?

Polecane posty

Witam, pojawiła mi się możliwość kupienia tabletu Asus Transformer TF101 w całkiem (chyba) rozsądnej cenie. I teraz mam pytanie - czy taki tablet, mający jakby nie patrzeć juz 4 lata ma jeszcze racje bytu obecnie? Widomo, że tyle czasu to dla takiego sprzetu jak wieczność, ale czy całkowicie go to dyskryminuje? Używany by był głównie do internetu, dokumentów (MS Office i PDF), FB i filmów, ew do grania w Heartstone czy inne niewymagajace gry.

Nie udało mi się porównać testów wydajności z jakimś wspolczesnym modelem, bo benchemarki sie 10 razy zmienily od tego czasu i znalazłem tylko Sunspider, gdzie różnica była prawie czterokrotna, ale nie wiem, czy to miarodajne.

A jeżeli nie on, to czy istnieje jakiś podobny i dobry tablet (czy może w sumie tableto-laptop, bo koniecznie chodzi mi o taki z przystawka klawiaturowo- bateriową) w przystepnej cenie? Nie bedzie to pewnie 500zl jak tu, ale nie chce na to wydać 1500 zł. Jakiś dwuletni Transformer, może już w Windowsem a nie Androidem, bo wtedy to już chyba pełno wymiarowy laptop sie robi z tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...