Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yngoth

Rozwiązany: [PS3] Final Fantasy XIV ARR - nie mogę dodać gry do istniejącego konta SE

Polecane posty

Z okazji Czarnego Piątku miałem okazję naprawdę tanio kupić Final Fantasy XIV A Realm Reborn na PS3. Co prawda jak MMO, to tylko na pececie, ale pomyślałem, że w tak niskiej cenie, to grzechem będzie chociażby nie spróbować.

Tylko problemem okazało się to, iż kiedyś dawno temu przez kilka godzin wypróbowałem sobie darmowego triala ze Steama, co ciągle jest udokumentowane na moim koncie Square Enix (pomimo tego, iż ten trial skończył się dawno temu). No i właśnie fakt istnienia tego steamowego triala na moim koncie uniemożliwia mi przypisanie do niego gry z PS3...

Grę instaluję, aktualizuję i zgodnie z wszystkimi wytycznymi dochodzę do momentu, gdy albo mam stworzyć nowe konto SE, albo zalogować się do istniejącego. Jako że od dawna mam tam konto, to loguję się... i nic to nie daje. Pojawia się error i informacja: "Steam free trial accounts cannot by transfered to the PlayStation 4 or Playstation 3 versions of the game." + linkt do logowania się na Mog Station (czyli stronę zarządzającą kontem w grze), a tam jest jedynie informacja o możliwości upgrade'u tego steamowego triala do pełnoprawnej gry na Steamie. Absolutnie brak jest możliwości dodania czegokolwiek innego, innej wersji itd. (chociaż twórcy gry wszędzie się chwalą tą "multiplatformowością").

Oczywiście przeszukałem internety i znalazłem tylko jednego kolesia, który miał identyczny problem, ale na PS4. Niestety nie otrzymał praktycznie żadnego rozwiązania swojego problemu...

Więc czy orientuje się może ktoś, czy da się to jakoś "naprawić"? Czy może pozostanie mi już tylko założenie nowego konta SE, co niezbyt mi się podoba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screen w sumie niepotrzebny, bo tam tylko taki tekst:

Your Steam free trial account will be made available for use with the full version of FINAL FANTASY XIV.

In order to upgrade to the full version, please purchase FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn or FINAL FANTASY XIV ONLINE via Steam. After completing registration via the mog station, free trial account data can be transferred to full game.

Please purchase a copy of the game if you have yet to do so.

* Steam free trial accounts cannot be transferred to the PlayStation?4 or PlayStation?3 versions of the game.

I po prostu możliwość rejestracji kodu pełnej steamowej wersji gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...