Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Edgarzyc

Temat do luźnej dyskusji ( nie luźnej jazdy )

Polecane posty

Taylor Swift? Szczerze mówiąc musiałem to wyguglać, skądś niby znam, ale żadnych obrazów w pamięci, nic konkretnego. Moja wiedza o niej - "pewnie jakaś od popu". I chyba się nie myliłem, z tego co o niej piszą na wyroczni nowoczesnej młodzieży.

Swoją drogą, pop? "Plz no". Niżej to już się nie da upaść (to tylko moja opinia, i tak, wiem że o gustach się nie dyskutuje wink_prosty.gif)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj Yoshi, przecież Michael Jackson, król popu, jest ikoną światowej muzyki. A Abba czy Boney M, ich kawałki są grane pomimo kilkudziesięciu lat na karku. I dziś również są dobzi muzycy popowi i popopodobni (np. alt J) tyle, że ich kawałki nie lecą cały czas w radiu i nie mają tak nachalnej promocji. I nie, nie jestem akurat miłośnikiem popu :)

P.S. Taylor Swift chyba należy właśnie do kategorii ''gwiazdki'' .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, czy można rzec "gwiazdka" o osóbce, która wydała cztery albumy o rekordowej popularności i cytuję: Album zadebiutował na szczycie zestawienia Billboard 200 z rekordową sprzedaż 1,2 mln kopii w pierwszym tygodniu od premiery. Tym samym Swift stała się jedyną kobietą mającą więcej niż jeden krążek, który w pierwszym tygodniu premiery sprzedał się powyżej miliona kopii....

Na marginesie powiem, że warto posłuchać o czym śpiewa a już wogóle polecam pierwsze płyty. Zaczynała od country jeżeli ktoś lubi takie klimaty. Interesujące jest to, że wśród moich muzycznych miłości stoi obok Kalibra 44, Soul Assylum, Green Day itp.

Aktualnie przy pracy słucham Taylor oraz różnych kompilacji muzyki z Amigi - także POLECAM;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci polecam tak ekszynowo zrobić to co ja bo aktualnie słucham Zmysłów 5 Tymona znanego również jako Hut sprawdź może to i Oddycham smogiem to 2 świetne i dojrzałe albumy a warto zobaczyć co robił Hut zanim wpadł na pomysł pracy w Techlandzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za niedomówienie, mówiąc brzydkie rzeczy o popie miałem na myśli ten "nowoczesny". Lata 60 i 70 stale goszczą na mojej playliście, legenda nie umiera nigdy wink_prosty.gif. Bonnie M czy Majkel są dla mnie tak samo ważni jak np. Iron Maiden czy Slipknot (<3).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morrowind, Oblivion, Skyrim to moje typy - Jeremy Soule w szczytowej formie. Poza tym bardzo lubię muzykę z Europy Universalis IV i Cywilizacji V (mowa o motywach wojna/pokój dla każdej cywilizacji). Znalazłoby się jeszcze kilka ulubionych soundtracków, jak Settlers IV, Fallouty (wszystkie), Sim City 3000 i 4, AssCreed 2 i Brotherhood, Civ: Beyond Earth... byłoby tego sporo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesl idzie o soundtrack to jak dla mnie wygrywa Dziki Gon ;-)

bardzo tez cenie sciezke dzwiekowa z God of War 3, swietna robota. Nie pamietam niestety soundtracku pierwszego Fallouta, bo na skitek jakiegos bledu przez wiekszosc gry nie mialem dzwiekow - musialem ratowac sie puszczonym w tle winampem.

A w ogole, kto pamieta swietny utwor "Propaganda" z Beyond Good & Evil?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...