Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Edgarzyc

Temat do luźnej dyskusji ( nie luźnej jazdy )

Polecane posty

Według mnie limit znaków w zadaniach ma tutaj kluczowe znaczenie i powinniśmy iść tym tropem ;)

Chyba, że zrobią nam psikusa i w następnym zadaniu alfa dostanie 2000+ znaków, a gamme ograniczą do tych 100-200 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu wykorzystano sposób sprawdzania obecny odkąd człowiekowi do głowy przyszło utworzenie czegoś takiego jak edukacja? Wszystkie prace zebrać do kupy, frrrru wyrzucić jak najwyżej w powietrze i czekać na efekt. Te, które wylądują na stole idą do Alfy, a reszta z podłogi do Gammy. Ewentualne lampy, żyrandole i te co wyleciały za okno, się nie dostają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra kolejna "teoria podziału wszystkiego" - czy ktoś z Gammy zrobił choćby najdrobniejszego "babola" w zgłoszeniu, albo z Alfy wyslał notkę perfekcyjnie poprawną? Ja strzeliłem mikro-literówkę ("clic" zamiast "click") i może okazałem się w ten sposób niegodnym więcej niż 200 znaków ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam, że klucz przyjęcia do alfy i gammy był taki, że do tej pierwszej grupy dostali się ci, co wysłali notę encyklopedyczną najszybciej, do drugiej ci, co zrobili to dokonali tego w dalszym terminie. Warto zwrócić uwagę, że dopiero od niedawna widzę członków gamma, zaś alfy od dłuższego czasu, więc moje przypuszczenia mogą mieć sens, zwłaszcza że na forum staram się być codziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak jest ja myśle że mogli nas rzeczywiście rozlosować ale nadal nie rozumiem dlaczego na razie piszemy tak krótkie rzeczy (w alfie) jeśli np. ja wysłałem im 640 znaków pięknej notki encyklopedycznej o przygodówce i nie pisze tak dużo i myśle że druga opcja to gry o których pisaliśmy były powodem przydziału ci co nie pisali o grach AAA poszli do alfy a ci co pisali do gammy ja opisałem Testament Sherlocka Holmesa i chętnie się dowiem co inni pisali w swoich notkach żeby zobaczyć czy moja teoria ma jakiś sens

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi napisała właśnie że mój tekst był bardzo encyklopedyczny. A w sumie wybór gier może być tropem częściowo. Running With Rifles nie jest z segmentu AAA

EDIT: Dobra, nie ma sensu, nie zauważyłem, że w Alfie był Tycoon :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o Six Days In Fallujah, tytule dodziś niestety nie wydanym - cieżko uznać to za produkcje AAA . Ale za to też miałem jeden, dość poważny babol. Bardziej wierzę w teorię o podziale według czasu dotarcia notki, na grupie facebookowej w ten weekend odzywali się tylko ludzie z Gammy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Teoria czasu zgłoszenia" jest póki co jedyną jeszcze nie obaloną. Może być pewien czynnik powiązany - Czy kogoś do Alfy przyjmował ktoś poza Papkinem/do Gammy Papkin? Może nas podzielili wg przyjmujacych redaktorów a że Papkin na urlopie to wysyp Gammy nastąpił?

Anyway - mnie 24.11 przyjmował Papkin. Sądzę że za złamanie algorytmu tiary przydziału powinna byc nagroda jakaś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trudną do obalenia teorią byłaby też teoria o grupie lepszej i gorszej... ale o tym nie chcemy słyszeć wink_prosty.gif "Teoria czasu zgłoszenia" faktycznie może być trudną do obalenia ale... na fb poinformowano, iż w trakcie semestru istnieje możliwość przejścia do innego bractwa i miałoby to nastąpić za podszeptem Szefostwa. Radzę się tego trzymać jako wyznacznika stwierdzenia, że grupy różnią się ze względu na określone cechy członków.

A być może podzielono na tych którzy pisali bardziej o stronie technicznej i tych którzy raczej skupiali się na rozgrywce.

Raynax, nie ma się co dziwić ze temat klucza przydziału budzi zainteresowanie i domysły, każdy chce się o sobie czegoś dowiedzieć. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem przyjęty przez 9kier 29.11, wtedy jak już Papkin zniknął. Teoria czasu mimo, że najprostsza wygląda też na najoczywistszą. "Elementary, my dear Watson" - jak głosi błędnie przypisywany Sherlockowi cytat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...