Skocz do zawartości
ArekJakub

W kontynuacje których gier chcielibyście zagrać ?

Polecane posty

Metal Gear Rising Revengeance 2 - jedynka to świetny slasher i nie rozumiem dlaczego nie chcą wydać części drugiej.

Ori and the Blind Forest 2 - świetna platformówka

DOOM 2 - Single wymiata.

Legacy of Kain - jakaś gra z Kainem lub Razielem w single, albo remake starego już Blood Omen 1 oraz Souls Reaverów 1 i 2, bo wyglądają już nie za ciekawie, a z uruchomieniem i działaniem również mają problemy.

Nowy Rayman w 2,5D - od Legends minęło już sporo czasu :/

Mark of the Ninja 2 - świetna skradanka.

i najważniejszy tytuł, który na szczęście już powstaje:

MASS EFFECT: ANDROMEDA. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na cud. Jedyna gra którą darzę sentymentem i miłością to Commandos 1 i szczególnie 2. Chcę nowego Commandosa- powrotu do korzeni, takiego samego jak w 2 (3 była straszna i bezczelna- nie wspominam o 3D która dla mnie to niewypał i kop w mordę dla fanów). Niech nazwą ją nawet Commandos 5.  Chcę te epickie misję i przemyślenia danym bohaterem. Commandos2 - Ehhh , wspomnienia. Nie robią już takich gier. Szkoda. Wielka kurde szkoda. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby zagrać w Jade empire 2 . Jedynka była dobrą grą niezła fabuła, fajny klimat. Morze kiedyś wyjdzie druga część chociaż nadzieja umiera. W  kontynuacje Prince of Persia z 2008. Ja wiem że ta gra była uproszczona do bólu, ale fajnie się to grało. druga część tej gry bez uproszczeń byłaby mile widziana. Oraz w nowego prawdziwego Devil May Cry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed: Porsche. Może być też inna marka (Ferrari, Lamborghini) - z równie genialną muzyką co w oryginale. Do tego duża możliwość tuningu aut (mechaniczna i optyczna), duża ilość aut danej marki (w tym rzadkie egzemplarze), giełda, możliwość sprzedaży i kupna aut pomiędzy graczami. 

 

Need for Speed: Underground - mowa o pierwszej części. Wybrać ze 30-40 aut i dać bardzo dużą możliwość zabaw z wyglądem i mechaniką. Po kilkadziesiąt rodzajów spoilerów, felg, lamp, lusterek i innych. Do tego hamownia i 1/4 mili.

 

Earth 2140 - brakuje mi klasycznej strategii z bardzo dobrą grafiką. C&C 3 chyba było jako ostatnie, C&C 4 już było przesadzone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Catter napisał:

Chętnie poznałbym dalsze losy głównego bohatera Sleeping Dogs. Bardzo fajny klimat Japoni, zręcznościowy ale wciągający system walki. Miodzio.

Ja również chciałbym kontynuacji, niedawno skończyłem. System walki jest naprawdę interesujący, do tego dodatkowe przygody koszmar w north point i rok węża są naprawdę interesujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy uważają, że odkąd Ubi skupiło się na asasynie nie ma już dla tej marki miejsca ale chętnie bym zagrał w kolejną odsłonę Prince Of Persia. Bez otwartego świata (lub otwarty jedynie w obszarze kolejnych mniejszych poziomów) za to z maksymalnym nastawieniem na historię, walkę i pokonywanie przeszkód terenowych. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...