Skocz do zawartości
Masters110

Praca konkursowa o Syndicate

Polecane posty

Skoro screeny mają już wyniki to myślę ,że następne w kolejce jest AC. Może taka odwrotna kolejność ;)

Zauważmy, że podpisy pod screenami to 3 zdania na użytkownika i możemy sobie dokładnie policzyć ilu użytkowników wzięło udział. Z AC jest ok. 1,5 strony maszynopisu na użytkownika x niewiadoma ilosć tychże. W dodatku w przypadku screenów jury było jednoosobowe, a do opowiadań może ktos jeszcze z redakcji chciał wtrącić trzy grosze i dlatego sprawdzanie prac nie skończyło się na Papkinie... Dywagacje takie ;)

To jest po prostu konkurs w konkursie, ukryte zadanie polegające na teście cierpliwości. ;)

Papkin nas wszystkich strolluje i wyniki będą w najnowszym numerze :P

Było jasno napisane, że wyniki będą na stronie, więc pozostaje nam tylko czekanie... na koniec świata... i jeszcze trochę... icon_lol.gif

Jeśli Papkin nie wrzuci wyników do końca przyszłego tygodnia to wyjdzie na to, że cały konkurs to troll

• Upvote 1

Spokojnie, ja na innej stronie czekam na wyniki konkursu od ponad roku, juror jeszcze nie przeczytał nawet wszystkich prac :P Mam nadzieję, że Papkin nie zainspiruje się tym i jednak wyniki zamieści, a nie będzie trzymał dla siebie ;)

Jeśli Papkin nie wrzuci wyników do końca przyszłego tygodnia to wyjdzie na to, że cały konkurs to troll

ciekawe wynikanie...

A tam, pewnie z komunikatem o przeczytaniu prac i "posiadaniu wyników" jest jak z tą polską policją jadącą do stłuczki. Zawsze oddzwaniają po 45 minutach z pytaniem czy dalej się na nich czeka, bo krążą po okolicy - a przyjeżdżają po 90 minutach. Jakim cudem? Ano w momencie połączenia krążą faktycznie - z tym, że jeszcze po komisariacie.

Edytowano przez otton

Ludzie wyluzujcie, gdzie się tak spieszycie? W ostatnim tygodniu był deadline i sam się dziwię, że Papkin znalazł czas na wystawienie wyników konkursu ze screenami. Obiecał rozwiązenie, więc nam pozostaje tylko czekać. Poganianie go nikomu i niczemu nie pomoże, a może nawet zaszkodzić.

Spieniony wiatr fale goni zachodnie.

Cierpliwości padawanie. Cierpliwym być musisz. Umysł oczyść i medytować udaj się, a rozwiązanie przyjdzie w końcu. Pośpiech, gniew, pożądanie, droga na ciemna stronę to. Bacznym bądź, byś nie zbłądził. Papkin swoje zadania ma, a padawanów zadanie - nauka. Czekaj więc i ucz się, a prawdziwym Jedi kiedyś zostaniesz.

• Upvote 1

Nie brałem wyjątkowo udziału, ale z nagrodami w tym konkursie jest trochę tak, że efekt wow mają tylko wtedy, kiedy są na czasie. Nowe asasyny wychodzą co rok, dwa, więc bluza i laska najbardziej przydałyby się w okolicy premiery, a po pewnym czasie ubieranie się w nią to będzie taki odpowiednik koszulki z napisem "Międzyzdroje 2008" wink_prosty.gif

Edytowano przez GreenFinch

@Gacu007 "spienione", wiatr goni ale to fale są spienione;)

Pod resztą podpisuję rękami, nogami i czym da radę jeszcze.

Edytowano przez truvneeck

Jak wydać, zwycięzców cechuje cierpliwość- dwóch pierwszych wygranych ani razu się nie wypowiadało w tym wątku ^^ a skoro prac było kilkaset, to poziom tych nagrodzonych musi być bardzo wysoki! Serdeczne gratulacje dla autorów- nie mogę się doczekać, żeby je przeczytać. +Chyba Papkin machnął się przy pisaniu newsa z wynikami, bo nie ma użytkownika"mezozar"; pewnie chodziło o nick "mezoar"

Edytowano przez skrufi

Aye, zdobywca trzeciego miejsca melduje się w tym wątku! Wielkie podziękowania dla Papkina i gratulacje dla dwóch innych zwycięzców. Warto było czekać - coś czuję że koszulka zawojuje toruńską Cybermachinę :D

W którym miejscu w internetach można przeczytać zwycięska prace? ;)

Papkin opublikował je w tamten weekend (chłe, chłe, chłe).

A gdzie zostały opublikowane? Ostatnim, związanym z konkursem newsem na głównej jaki mogę znaleźć, to http://www.cdaction.pl/news-43339-1/akademia-cd-action-konkurs-na-opowiadanie-w-swiecie-ac-syndicate-wyniki-i-podsumowanie.html. Niestety, ale tutaj prócz obietnicy opublikowania zwycięskich prac "jeszcze w ten weekend" (6-7 luty) nie ma o nich więcej żadnych informacji.

A może by tak zrobić dział, gdzie wrzucimy nasze prace konkursowe, te które przegrały w rywalizacji, co by nie szły tylko do szuflady...?

Próbowałem zrobić tak z konkursem na zapowiedź DL, odzew był niemal zerowy ;b Ale moim zdaniem możesz śmiało założyć temat [niezielony] Praca na konkurs AC: Syndicate. Chętnie obejrzę w wolnej chwili. Kto wie, może nawet sam się skuszę i opublikuję.

Ale tym razem nie jako pierwszy ;b

Ja też jestem chętny ale trzeba wtedy założyć oddzielne subforum i tam wrzucać nasze prace z AC

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.