Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Masters110

Praca konkursowa o Syndicate

Polecane posty

Ok, dzisiaj rozwiązali konkurs, gdzie przysyłało się prace do 26.11. Więęęc, myślę, że w tym roku się nie dowiemy.

Czyli rozwiązanie tego konkursu zajęło im ok. 25 dni. Termin nadsyłania prac na konkurs, o którym tutaj piszemy, minął 03.12. Zatem statystycznie rzecz biorąc, wyniki powinniśmy poznać w przyszłym tygodniu, więc przed Nowym Rokiem :D:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz, że

a) trwa okres świąteczny i redakcja musi mieć inne rzeczy do roboty,

b) konkurs konkursowi nierówny,

c) nie mamy żadnych danych na temat i w ciemności tu tkwimy jako te krety.

Ja zgaduję, że rozwiązanie będzie 5 stycznia 2016 roku o godzinie 13:17. Tak z czapy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdie niby pisze, że trzeba było w .doc? Ja wysłałem w .docx i twierdzę że jest ok. Różnica nie jest duża, a nawet minimalna (a nawet .docx lepsze), gdyż .doc jest stare, w Office'ach 97-2003. A .docx to nowe rozszerzenie pliku używane od Office'a 2007. Tak więc jeżeli wysłaliście w .docx to nawet lepiej, gdyż ufam że redakcja nie używa Office 2003 lub starszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeśli kilka najlepszych prac będzie na zbliżonym do siebie poziomie, a redakcji ciężko będzie wybrać te trzy które wygrywają, to pierwsze co zrobią, to odrzucą te które przekroczyły limit znaków albo miały właśnie zły format pliku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie zwłokę. Byłem na długim urlopie, potem rzuciłem się w wir pracy (#deadline). Obiecuję się tym zająć do - powiedzmy - końca tego tygodnia...

... co zresztą nie będzie łatwe, bo przesłaliście - tak na oko - trzynaście fantastyliardów prac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pap-kin! Pap-kin! Pap-kin!"

- dla motywacji posyłam Ci skład cheerleaderek który bedzie Cię dopingował radośnie, wszędzie i bez przerwy - tam gdzie król chodzi piechotą i o 4 rano też. Nie ma za co :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...