Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2016

Polecane posty

cóż tym razem nic ciekawego dla mnie ale za to GOG przyszykował genialną promocję z Giants Citzen Kabuto więc 16 zł w kieszeni i bardzo dobra gra w bibliotece :D

mam takie pytanko: czy istnieje szansa na Jazz Jackrabbit 2 / Sonic Mega Collection / 3D Realm Anthology w najbliższym CD-Action ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassins Creed Liberation? Meh. Swoją drogą, gdzie podczas instalacji gry na Uplay trzeba wprowadzić kod?

jak wchodzisz na klienta Uplay to zaraz po wejściu powinno się wyświetlić takie cuś http://puu.sh/lRKot.jpg

ewentualnie jak się nie wyświetli to tutaj: http://puu.sh/lRKub.jpg w czwartej zakładce aktywujesz :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam jakąś alergie na wszystko co od Ubisoft. Rayman origins - odbiłem się jak piłeczka od stołu, Splinter cell - nie mogę w to grać, odrzuca mnie, podobnie jak wszystko z Tomem Clancy w tytule, Far Cry - tylko dwójka, bo łatwa. A na samą myśl o AC to zbiera mi się na wymioty.

Nie kupie, nie kupie, nie kupie........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuję klucz zawarty na płycie na stronę kody.cdacion.pl. Mam komunikat "Kod nieprawidłowy

Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki". zly.gif

Fotka kodu, z palca wpisz jak go wpisales (w mailu) dolacz fotke, slij do Ghosta. Albo zle wpisujesz i wtedy ci powie co i gdzie albo faktycznie cos nie bangla i wtedy ci da inny kod. [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zalogować się na stronę "kody.cdaction.pl". Strona informuję mnie, że wpisuję błędny email/hasło/nazwę użytkownika. Wpisywałem w kółko (POPRAWNY) email i hasło. Niestety nagle wyskoczył komunikat: "za dużo prób

logowania, spróbuj za kilka minut". Teraz pojawił się kolejny kłopot, ponieważ komunikat nie chce znikąć wink_prosty.gif Na innych komputerach jest ten sam problem anyway. Co mogę z tym zrobić? Kupiłem CDACTION i przez was "świetny system", nie mogę otrzymać kodu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brick Tak dla pewności. Masz już konto na kody.cdaction.pl? Wymagane jest tam inne konto niż na forum/stronę

Ja mam za to pytanie do kogoś kompetentnego. Czy AC: Liberation ma blokadę regionalną? Ja mam swój egzemplarz pudełkowy przypisany, a kluczyk mógłby być dobrym prezentem... o ile zadziała także poza Polską.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alinous może napęd masz już strzelony :) rożnie to bywa. Swoją drogą jestem zdziwiony że Assasin mi normalnie działa (wysokie/bardzo wysokie) chociaż procesor jest o wiele słabszy niż w wymaganiach minimalnych. Jestem mile zaskoczony po prostu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam takie pytanie, kupiłem dwa numery obecnego wydania, jeden dla siebie i jeden dla brata który ma przyjechać na święta do kraju z Niemiec i teraz pytanie, czy jeśli już użyłem kodu ze swojej płytki na kody.cdaction to czy moge też wpisac kod z płyty brata i bez problemu potem mieć dostep do swoich i jego kodow na kody.cdaction czy bratu musi specjalnie zakładać konto by użyć go tylko raz(jak pojedzie do Niemiec to raczej nie predko do PL wroci).

Więc podsumowując czy da się bez problemu wpisać 2 kody z płyt na 1 konto i dostać 2 oddzielne zestawy kodów do gier, czy trzeba zakładać oddzielne konto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...