Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2016

Recommended Posts

Gra wygląda prymitywnie, ale chetnie zagram. Co do 2 płyt to dawniej jak mieli miejsce to dawali instalki f2p. Może dadzą SW:Tor. W sumie to skoro jesteśmy już w klimatach Star Warsów, to może na pełniaka nr 1 wyhaczyli SW:KOTOR2.

Zna ktoś może wymiary plakatu?

No tak, bo KOTOR2 nie był w CD-Action w tym roku.

Szkoda, że znowu nie ma złota do WoT, ale każdy pojazd się przyda. A 3 dni premki będą w sam raz na świąteczne misje i wyzwania No i może w końcu ściągnę sobie Warships zachęcony kodem zaproszeniowym.

Tylko zapr. do WoWs?? Trochę tak wybiórczo, dla leniwych, którym się nie chciało sprawdzić gry wcześniej? WG i tak po macoszemu traktuje WoWs EU (wystarczy porównać ewenty z US i RU), ale nawet tu.. trochę żal....

Coś mi się wydaje że główny pełniak to Rage ;) Fajnie ze dajecie tyle bonusów ale trzeba wziąć pod uwagę że nie każdy gra w takie gry np. ja nigdy w życiu nie grałem w żadne mmo i nigdy nie zagram więc te wszystkie kody dla mnie są do wyrzucenia albo oddania .

Sh4dow3d - ty sobie żartujesz, a Chińczycy przenieśli na kartridże z pegausa Final Fantasy 7... To, że nie zrobili z tego z CoD świadczy o tym, że ta gra nie jest warta takiego zaszczytu.

Guest

Osobiście kupuje tylko dla samej gazety od paru lat bo nie ma wyboru ani konkurencji te gry starocia dla mnie są nie istotne bo są dawane te tanie nowości albo te co nie schodzą i tak je wyrzucam bo nie składuje ale to tylko moje zdanie mogli by ich nie dawać może pismo tańsze by było wtedy. Może tak powiecie co będzie w dziale testy sprzętu i gier bo to bardziej mnie interesuje i was kupuje niż dla lichych fantów

Popatrz: tak wyglada przecinek ,

Sensowne wstawianie go w tekst znacząco poprawia jego czytelność.

Czyli w najnowszym numerze dodatkami będą kody, plakat, Grand Ages Rome i AC:Liberation będące mini grą na ~10 godzin. Wyprztykaliście się w numerze jubileuszowym biggrin_prosty.gif

Podsumowanie roku pewnie będzie w drugim numerze, także ten pewnie sobie odpuszczę.

Edited by 2real4game

Assassins Creed Liberation? Meh. Swoją drogą, gdzie podczas instalacji gry na Uplay trzeba wprowadzić kod?

Edited by Arturzyn

Bardzo ale to bardzo chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy, mam nadzieję że Ghost w tym pomoże

Jest jakiś Region Lock na którąkolwiek z tych dwóch gier ? Potrzebne mi to info

Tak jak napisałem na głównej przytkało mnie ze zdziwienia. Drugi (nie w kolejności jak wychodziły, ale na płycie CD-A) Assassin Creed.

Super. :D

O, jedyna gra jaką kiedykolwiek kupiłem w preorderze. Do dzisiaj pamiętam jak na oficjalnym forum pomagałem walczyć z nieintuicyjnym jak na PC gameplayem. :P Samą grę, wbrew ogólnej niechęci, polecam. Jest to zwykły, mniej rozbudowany i kwadratowy (chodzi o kształt mapy) Assassin. Jak dla mnie gra przez swą prostotę, w porównaniu do ogromu aktywności w grach głównego nurtu, jest dużo przystępniejsza i może w krótkim czasie sprawić więcej frajdy. Dobra rada: nie próbujcie otwierać skrzyni podczas pierwszej wizyty w obozie na bagnach, bo zbugujecie sobie jedno z zadań pobocznych. ;)

jak znajde spolszczenie z chęcią zagram jednak jest to chyba "nagroda pocieszenia" dla tych co nic nie osiągną w konkursie na opowiadanie z akademii