Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2016

Polecane posty

Coś mi się wydaje że główny pełniak to Rage ;) Fajnie ze dajecie tyle bonusów ale trzeba wziąć pod uwagę że nie każdy gra w takie gry np. ja nigdy w życiu nie grałem w żadne mmo i nigdy nie zagram więc te wszystkie kody dla mnie są do wyrzucenia albo oddania .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kupuje tylko dla samej gazety od paru lat bo nie ma wyboru ani konkurencji te gry starocia dla mnie są nie istotne bo są dawane te tanie nowości albo te co nie schodzą i tak je wyrzucam bo nie składuje ale to tylko moje zdanie mogli by ich nie dawać może pismo tańsze by było wtedy. Może tak powiecie co będzie w dziale testy sprzętu i gier bo to bardziej mnie interesuje i was kupuje niż dla lichych fantów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jedyna gra jaką kiedykolwiek kupiłem w preorderze. Do dzisiaj pamiętam jak na oficjalnym forum pomagałem walczyć z nieintuicyjnym jak na PC gameplayem. :P Samą grę, wbrew ogólnej niechęci, polecam. Jest to zwykły, mniej rozbudowany i kwadratowy (chodzi o kształt mapy) Assassin. Jak dla mnie gra przez swą prostotę, w porównaniu do ogromu aktywności w grach głównego nurtu, jest dużo przystępniejsza i może w krótkim czasie sprawić więcej frajdy. Dobra rada: nie próbujcie otwierać skrzyni podczas pierwszej wizyty w obozie na bagnach, bo zbugujecie sobie jedno z zadań pobocznych. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki w tym numerze w sumie totalnie mnie nie jarają, Assasins Creed nigdy nic mi nie urywał, jedynie Black Flag ma moje zainteresowanie ze względu na piracki klimat :P Zresztą mam tyle tych gier od was że nie mam kiedy w nie grać, niektórych nawet nie zainstalowałem.

O dziwo znalazłem ostatnio chwile na Call of Juarez: Gunslinger i muszę powiedzieć że jest mocno, w weekend nie siedzę w robocie więc przysiądę się do niego na długo. Może nawet cały weekend przy nim spędze :) a miałem skończyć Residenta czwórkę...

Recka Fallouta 4, hmmm obstawiam 7/10 max.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...