Jump to content
Smuggler

CDA 13/2015 opis zawartości

Recommended Posts

Świetnie zapowiadający się numer! Kupię bez wątpienia. Już nie mogę się doczekać wtorku.

Edited by qubz

Czytacie w myślach, bo już od jakiegoś czasu miałam niesamowitą ochotę by wrócić do HoMM III :). Publicystyka jak zawsze wygląda znakomicie, ale spędzę też sporo czasu w recenzjach gdzie zainteresują mnie głownie teksty o Rise of the Tomb Raider, Anno 2205, Divinity, i Black Ops III.

Wielkie gratulacje i podziękowania z okazji dwieście pięćdziesiątego numeru :).

Jedno pytanie na temat kodu do LoL'a. Ma działać tylko na serwerze europerjskim? Bo nie chce go przyjąć, jak wpisuję na moim koncie na serwerze amerykańskim..

Nowy CD-Action przeleciałem pobieżnie, bo dopiero niedawno wróciłem ale Na luzie i ActionRedaction na pierwszym miejscu.

Recka Larci już mnie świerzbi by ją czytać, ale jestem umówiony na partyjkę Resydent Evil 5 więc musi poczekać.

Na temat pełniaków nie będę się wypowiadał, bo za dużo pochwał przewróci wam w głowie.

Chce też pochwalić tego/tą osobę który/a zaprojektował okładkę pełniaka Heroes Of M&M III Z.E. bardzo ładnie wykonana i w takiej kopercie jak kiedyś. ;)

Świetne sprawa z oddzielnie zapakowanymi Hirołsami, ładnie wygląda ta koperta :) Znowu mam przez was dylemat, bo chciałem popykać w Residenta 4 (ostatnia promocja na steamie przekonała mnie do kupna, było warto) a tu mam Złotą Edycje HoMM III...

Ogólnie tak, kończę prace, gnam na autobus, wysiadam na dworcu i biegiem do Empiku. Szok. Pierwszy raz widziałem puste półki i ani śladu po CD-Action, sprzątnięte wszystko (często po miesiącu nadal można znaleźć parę egzemplarzy). Było koło 15.40, a tu już wszystko wykupione...

Moim zdaniem jako opakowanie na płyty lepiej nadałby się patent z numeru 189, kiedy to było jedno zbiorcze opakowanie na trzy płyty DVD. Ale teraz mogę sobie gadać a i tak nic się nie zmieni :v

Gdzie zgłosić niedziałający kod na płycie? Niestety widnieje komunikat

Kod nieprawidłowy

Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki

Edited by Ciarek1990

A wpisujesz kod ktory otrzymales ze strony kody.cda.pl czy ten z plyty bezposrednio?

Wpisuje na stronie kody.cdaction.pl kod z płyty i wyskakuje komunikat

Kod nieprawidłowy

Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki

Wpisywałem już na wszystkie możliwe sposoby.

Hirołsi na tak ważne wydarzenie jak wydanie 250 numeru -- nie mogliście tego lepiej uczcić :)

W sumie to mogliście się pokusić o takie puszczenie oczka do graczy i dorzucić kilka innych kultowych pełniaków jak np. Fallout 1 i 2 -- to było by naprawdę miłe :)

Wpisuje na stronie kody.cdaction.pl kod z płyty i wyskakuje komunikat

Kod nieprawidłowy

Wpisywałem już na wszystkie możliwe sposoby.

W kodzie - kółeczko przekreślone to 0 (zero) a nie przekreślone duża litera O.

Chciałem się spytać o co chodzi z tą "kartą" na stronie 19. Ja tam nic nie mam. Pusta strona. Zastanawiam się czy to tylko sprytna reklama czy może inni tam coś jednak mają.

Pierwsze wydanie, które mam zamira kupić od dłuższego czasu.

I pomyśleć, że mogłem przegapić CDA z Hirołsami chytry.gif

W sumie to nadal mogę. Mam nadzieję, że zdąże zanim ludzie "wymiotą" wydanie ze sklepów confused_prosty2.gif

Nadrukowane na plycie. Warto czytac to co dolaczamy do plytek, tam jest sporo ciekawych informacji, w tym takze to w jaki sposob dostac kody do LoLa, bodaj na 130 stronie, z tego co pamietam lub w okolicach,

Chciałem się spytać o co chodzi z tą "kartą" na stronie 19. Ja tam nic nie mam. Pusta strona. Zastanawiam się czy to tylko sprytna reklama czy może inni tam coś jednak mają.

Jesli nie masz karty - pisz do Ghosta.