Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 13/2015 opis zawartości

Polecane posty

Czytacie w myślach, bo już od jakiegoś czasu miałam niesamowitą ochotę by wrócić do HoMM III :). Publicystyka jak zawsze wygląda znakomicie, ale spędzę też sporo czasu w recenzjach gdzie zainteresują mnie głownie teksty o Rise of the Tomb Raider, Anno 2205, Divinity, i Black Ops III.

Wielkie gratulacje i podziękowania z okazji dwieście pięćdziesiątego numeru :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy CD-Action przeleciałem pobieżnie, bo dopiero niedawno wróciłem ale Na luzie i ActionRedaction na pierwszym miejscu.

Recka Larci już mnie świerzbi by ją czytać, ale jestem umówiony na partyjkę Resydent Evil 5 więc musi poczekać.

Na temat pełniaków nie będę się wypowiadał, bo za dużo pochwał przewróci wam w głowie.

Chce też pochwalić tego/tą osobę który/a zaprojektował okładkę pełniaka Heroes Of M&M III Z.E. bardzo ładnie wykonana i w takiej kopercie jak kiedyś. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne sprawa z oddzielnie zapakowanymi Hirołsami, ładnie wygląda ta koperta :) Znowu mam przez was dylemat, bo chciałem popykać w Residenta 4 (ostatnia promocja na steamie przekonała mnie do kupna, było warto) a tu mam Złotą Edycje HoMM III...

Ogólnie tak, kończę prace, gnam na autobus, wysiadam na dworcu i biegiem do Empiku. Szok. Pierwszy raz widziałem puste półki i ani śladu po CD-Action, sprzątnięte wszystko (często po miesiącu nadal można znaleźć parę egzemplarzy). Było koło 15.40, a tu już wszystko wykupione...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hirołsi na tak ważne wydarzenie jak wydanie 250 numeru -- nie mogliście tego lepiej uczcić :)

W sumie to mogliście się pokusić o takie puszczenie oczka do graczy i dorzucić kilka innych kultowych pełniaków jak np. Fallout 1 i 2 -- to było by naprawdę miłe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisuje na stronie kody.cdaction.pl kod z płyty i wyskakuje komunikat

Kod nieprawidłowy

Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki

Wpisywałem już na wszystkie możliwe sposoby.

W kodzie - kółeczko przekreślone to 0 (zero) a nie przekreślone duża litera O.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrukowane na plycie. Warto czytac to co dolaczamy do plytek, tam jest sporo ciekawych informacji, w tym takze to w jaki sposob dostac kody do LoLa, bodaj na 130 stronie, z tego co pamietam lub w okolicach,

Chciałem się spytać o co chodzi z tą "kartą" na stronie 19. Ja tam nic nie mam. Pusta strona. Zastanawiam się czy to tylko sprytna reklama czy może inni tam coś jednak mają.

Jesli nie masz karty - pisz do Ghosta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam pewność, że Smuggler i Mac Abra to te same osoby. Mac Abra na stronie 49 w ramce w recenzji edycji rozszerzonej Divinity: Original Sin piszę, jak zaczęła się jego przygoda z CDA. Pierwszy numer CDA pokazał mu jego znajomy, zaś jego losy potoczyły się tak, że w numerze 03/1996 trafił do ekipy redakcyjnej.

Zadziwiający podobny przypadek opisywał Smuggler w którymś z wydań urodzinowych CDA. A jeśli dodamy do tego fakt, debiutował on w CDA w tym samym momencie, co Mac Abra to o zbieżności wypadków nie może być mowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...