Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2015

Recommended Posts

Ja powiem tak: numeru nie kupię bo:

a) z kasą krucho

b) pełniaki mnie nie interesią choć są dobre ale to nie moje gatunki

c) mam herosa od dawna ale daliście w pełnej wersji najlepszą grę jaka kiedykolwiek powstała i lepszej już nigdy nie dacie. Szacun i czapki z głów.

Aktywując dzisiejszego pełniaka od Ubi Splinter Cella, zobaczyłem że zmienili interfejs klienta czy jak to się fachowo nazywa.

A pełniaczek zacny, lecz pewno prędko nie zagram, bo jak skończę RE5, który też kiedyś był w CD-A to wezmę się za Heroesów.

Jestem taki mądry w strategie, że zgubiłem się już w samouczku. Co zrobić z tym wykopanym Graalem? Bo nie mam bladego pojęcia, klikam co mogę i nic to nie daję. Proszę o radę. :D

No klikam na zamek i to nic nie daje. Idiotyczne, wykupiłem wszystkie budynki i ulepszenia, a nie mogę nic zrobić z Graalem. tongue_prosty.gif

Okej, już zrobiłem. Problem solved.

Edited by Arturzyn

Młodszy brat dziękuje za Heroesy i lego Bionicle :) Szkoda, ze nie znalazłem spolszczenia do Horn of the Abbys. Siedmiolatek raczej nie ogarnie takiej gry po angielsku. Do tej pory grał tylko w HoMM IV, bo innej wersji w pudełku nie mam :) SC:Blaklist już mam, a The Few nie dla mnie. Oby publicystyka zastąpiła mi pełniaki.

Gram se w te Heroesy (z kodem na nieskończoność punktów ruchu - sorry, ale tury w poruszaniu się to idiotyzm IMO) i jakoś mnie to nie jara. Cały czas klikanina, poza tym trochę nie ogarniam mechaniki. Muszę poczytać instrukcję. Ot, przyjemne, ale na długi czas raczej mnie nie zatrzyma. :P

Mam pytanie

Zakupiłem CDA i chciałem zainstalować Heroes 3, lecz wchodząc w ekran na którym instaluje się gry i naciskając instaluj nic się nie stało, czy jest jakiś inny sposób na zainstalowanie tej gry z płyty CDA ??

No no, pełniaki godne takiego jubileuszu, a w szczególności Heroes 3, którego z chęcią ogram. Splinter Cell też niezgorszy, ale będzie musiał poczekać i to raczej długo zanim go zainstaluję. Pozostałe niezbyt w moim guście. Dobra robota. ok.gif

Witam, nie wiecie może jak ustawić możliwość grania na padzie w Lego Bionicle dla syna? Chodzi mi o to, że w momencie ustawień gry widzi pada natomiast w samej grze korzysta wyłącznie z myszki i nie ma nigdzie opcjach ustawień w samej grze gdzie można by było wskazać pad.

Chętnie wymienię się za kod do Splinter Cell na jakąś inną ciekawą grę (niekoniecznie Wiedźmin 3;p)

Jeśli ktoś coś, to proszę pisać na PW;)

Hej Czy ktoś próbował Heroski na win 10? Wog nie da się odpalić w pojedyńczych misjach. tylko kampania. Wie ktoś co zrobić?

U mnie działają bez problemu. Spróbuj uruchomić bezpośrednio z płyty i/lub zaznaczyć zgodność z XP.

Szybkie pytanie: Czy Herosi działają bez płyty? Bo mam już 2 polskie wydania Złotej Edycji i wszystkie wymagają płyty w napędzie, mam też to z GOGa, ale tam nie ma polskiej wersji i wolałbym nie mieć kolejnego z CDA, jeśli wymaga krążka w CD-ROMie.

Czy ktoś spotkał się z problemem w splinter cell, brakiem dźwięku w grze? Próbowałem wszystkiego i nic. Inne gry chodzą bez problemu z CD action

Wkrótce dobiorę się do Splinter Cella, specjale odłożyłem sobie go na okolicę gwiazdki i jak bym go przeszedł to będzie pierwsza gra z tej serii. ;)

Pytanie do publiczności co mam zrobić jak chcę dać te 'hirołsy' kumplowi który mieszka ode mnie 400km ? bo mam wersję GOG-ową (a On chce koniecznie PL bo tak bym mu dał tę z GOG'a a ja miałbym te z CD-A) i chcieliśmy sobie popykać przez Tunngle (lan tcp).