Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2015

Polecane posty

Ja powiem tak: numeru nie kupię bo:

a) z kasą krucho

b) pełniaki mnie nie interesią choć są dobre ale to nie moje gatunki

c) mam herosa od dawna ale daliście w pełnej wersji najlepszą grę jaka kiedykolwiek powstała i lepszej już nigdy nie dacie. Szacun i czapki z głów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywując dzisiejszego pełniaka od Ubi Splinter Cella, zobaczyłem że zmienili interfejs klienta czy jak to się fachowo nazywa.

A pełniaczek zacny, lecz pewno prędko nie zagram, bo jak skończę RE5, który też kiedyś był w CD-A to wezmę się za Heroesów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodszy brat dziękuje za Heroesy i lego Bionicle :) Szkoda, ze nie znalazłem spolszczenia do Horn of the Abbys. Siedmiolatek raczej nie ogarnie takiej gry po angielsku. Do tej pory grał tylko w HoMM IV, bo innej wersji w pudełku nie mam :) SC:Blaklist już mam, a The Few nie dla mnie. Oby publicystyka zastąpiła mi pełniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram se w te Heroesy (z kodem na nieskończoność punktów ruchu - sorry, ale tury w poruszaniu się to idiotyzm IMO) i jakoś mnie to nie jara. Cały czas klikanina, poza tym trochę nie ogarniam mechaniki. Muszę poczytać instrukcję. Ot, przyjemne, ale na długi czas raczej mnie nie zatrzyma. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiecie może jak ustawić możliwość grania na padzie w Lego Bionicle dla syna? Chodzi mi o to, że w momencie ustawień gry widzi pada natomiast w samej grze korzysta wyłącznie z myszki i nie ma nigdzie opcjach ustawień w samej grze gdzie można by było wskazać pad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: Czy Herosi działają bez płyty? Bo mam już 2 polskie wydania Złotej Edycji i wszystkie wymagają płyty w napędzie, mam też to z GOGa, ale tam nie ma polskiej wersji i wolałbym nie mieć kolejnego z CDA, jeśli wymaga krążka w CD-ROMie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do publiczności co mam zrobić jak chcę dać te 'hirołsy' kumplowi który mieszka ode mnie 400km ? bo mam wersję GOG-ową (a On chce koniecznie PL bo tak bym mu dał tę z GOG'a a ja miałbym te z CD-A) i chcieliśmy sobie popykać przez Tunngle (lan tcp).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...