Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2015

Polecane posty

Jak wygląda kwestia kompatybilności wersji 'waszych' HoMM3 z innymi ('starymi' i wersją HD)?

Chdzi mi przede wszystkim o możliwość gry online - przykładowo czy ktoś mający 'wasze' Hirołsy, będzie mógł grać w multi z kimś, kto ma na Steam wersję HD?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚWietny zestaw, Heroes 3 wypuszczone w pełnej edycji z dodatkami, mapami, modami itp. to świetny prezent mikołajkowy. Splinter Cell Blacklist to przyznam szczerze zacna gra skradankowa, którą przeszedłem, mimo że a sradankami nie przepadam jakoś wybitnie. Na pewno kupię, kapitalny dobór pełniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes bardzo miłe zaskoczenie, ale posiadam już kopię fizyczną i cyfrową na gogu, więc aż tak się nie podniecam :P Najbardziej mnie cieszy za to Splinter Cell, bo ograłem poprzednie jakie były w CDA (Chaos Teory i Conviction) i świetnie się bawiłem, a Blacklist to podobno porządna gra - kilka razy wahałem się, czy jej nie kupić, ale ciągle sobie powtarzałem, że w końcu trafi do CDA i voila!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki prezentują się znakomicie. Co prawda grałem już w Herosów III, ale nie grałem w dodatki. W Splinter Cella chętnie zagram, bo podobały mi się poprzednie części. O The Few nie wygląda może ciekawie, ale dam jej szanse. O tej grze z Lego to za dużo nie wiem, ale zagram w nią.

Dzięki CDA i życzę wam wszystkiego najlepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila czemu wszystko zostało ujawnione już dziś, tak bez przecieków? Znaczy myślałem, że zapowiedź będzie dopiero w piątek, tak jak zwykle i wyczekiwałem na kolejny przeciek. W każdym razie pełniaki spoko. Do pełni szczęścia przydałby się Tipsomaniak, bo ostatni był zdaje mi się ze trzy lata temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na widok Heroesów stwierdzam że dawno już nie korciło mnie na odpalenie posiadanej od paru lat piątki. Pamiętam jak się kiedyś tłukło w tą grę tylko niestety płyta z nią się gdzieś zgubiła. The Few lubie gry w tych klimatach więc na pewno to ogram. Co do Blacklista to jest to gra na którą miałem chętke już od jakiegoś czasu ale zawsze sobie mówiłem może będzie do dorwania w CDA... i jest. :) Lego lubie ale to troche za mało czasu by to wszystko ograć więc raczej NIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to porażka na 250 nr. Coraz większe zabytki w tych grach CDA. Ucieszył bym się z gry pokroju FarCry3 , Grida albo chociaż starego guitar Hero ( III ) jako że pojawi się o tym artykuł ... ale cóż ... Dają co mogą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, powiem szczerze, że jestem zaskoczony: po pierwsze, że zawartość pisma znana jest już we wtorek, a po drugie ze świetnych pełnych wersji. Blacklist całkowicie się nie spodziewałem, na pewno zagram. + Heroes 3 - cieszę się bardzo, gdyż własnej kopii od dawna nie posiadam, a Hirołsi nigdy się nie nudzą. Do tego, nigdy nie grałem w Złotą Edycję, a jedynie podstawową. Brawo. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu kupowałem na muve digital Heroes of Migh and Magic 1-4 wraz ze wszystkimi dodatkami, ale doceniam, że daliście złotą edycję trójki plus mody+nowe mapy. Blacklist to całkiem solidny reprezentant tej serii, chociaż z pierwszymi odsłonami nie ma wiele wspólnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Załóż konto i git.

Heroes of Might & Magic III żywo mnie interesują i na pewno pyknę. Podoba mi się grafika i styl gry.

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist to prawdopodobnie pierwszy S.C. którego wrzucę na dysk.

Wcześniejsze jakoś mi nie podeszły, co nie oznacza że nie posiadam ich.

Pieniążki odłożone i czekają na wtorek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że CDA nie robi sobie jaja z czytelników :-)

Herosi 3- według mnie jeden z lepszych pełniaków w CDA.

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist PL- nie lubię gier tego typu.

The Few- na pewno nie zagram

Lego Bionicle- może zagram za kilka lat.

Pełniaki na dobrym poziomie i mam nadzieję, że taki zestaw gier będzie w najnowszym CDA chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za Heores 3 z dodatkami. Mam tylko jeden dodatek z podstawką, nigdy nie instalowałem żadnych modów więc teraz będzie okazja.

W SC też z chęcią pogram w przyszłości (za dużo tych zaległości się nagromadziło ostatnio).

O dwóch innych pełniakach się nie wypowiadam bo i tak nie zagram przez brak czasu. Zestaw bardzo dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to skoro Heroesi trójka z głowy, to można umierać.

Mam dla Was, reakcjo, dwie wiadomości, dobrą i złą. Dobra jest taka, że teraz w każdym plebiscycie "najlepsza pełna wersja w historii CD-Action" będzie wreszcie jeden bezdyskusyjny zwycięzca.

Zła jest taka, że choćbyście nie wiem jak się starali - tego już nie pobijecie. Nigdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że wolałbym edycję Heroesów nawet i bez dodatków, za to tą najnowszą w HD. Miałbym pewność, że ruszy na moim komputerze. Całe szczęście istnieją mody, które podbijają tekstury do HD (przynajmniej tak pisał ktoś w recenzji, chyba MacAbra)

Cieszy Blacklist, w Bionicle popyka sobie mój brat. Ogólnie numer nie jest może jakoś zachwycający, ale jak na standardową cenę solidny. Widać, że poprzedni numer był na przeczekanie do tego jubileuszowego, bo po raz pierwszy od 4 lat miałem nie kupić CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...