Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2015

Recommended Posts

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2015

Bonus

- kod do LoL o wartości ok 25 zł (totem Dravena (640RP) + dopalacz punktów zwycięstwa na 4 wygrane (290RP))

Pełne wersje (3 DVD)

4. The Few PL

3. Lego Bionicle ENG

2. Heroes of Might & Magic III: Złota Edycja PL (+ dodatki, mapy, mody, kampanie, soundtrack i inne)

1. Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist PL (Uplay) - 3 DVD

Na LOLA się nie patrzę. Wystarczy, że mam bekę z transmisji Polsatowskich (E-Sport)...

Poczekam na pełne wersje.

Edited by Wysokiandrzej

A ja jestem zadowolony, w League gram, więc kod na pewno zużyję, tym bardziej, że ostatnio tego warda chciałem kupić.

LoL-a nie znoszę, ale pewnie nie będę miał problemu z odnalezieniem osoby, która takim kodem nie pogardzi.

Kody do LoLa; czasem pogrywam, więc możliwym jest, że wykorzystam. Swoją drogą... Do kiedy są ważne?

Edited by Sosna564

Opchne kumplowi ten kod a pełniaki zapowiadają się ciekawie lecz z braku czasu musze jeszcze skończyć Raymana

Czyżby trzeci epizod Shadow On The Vatican?. No zobaczymy, bardzo bym się ucieszył z Mass Effect 2, ale to raczej mało prawdopodobne.

Edited by Rzeziblacha

Kody do LoLa; czasem pogrywam, więc możliwym jest, że wykorzystam. Swoją drogą... Do kiedy są ważne?

Do 18 stycznia 2016

No tak, od razu Wiedźmina 3 niech dadzą.

Kod do LoL-a oddam komuś, bo mnie się nie przyda. Ale czekam na zapowiedzi kolejnych pełniaków, aczkolwiek numer kupię na pewno.

Ja tam i tak kupie CD-A bo:

1) Zawsze kupuję CD-A

2) To 250 nr. Półokrągła rocznica.

Do 18 stycznia 2016

Tylko EUNE, czy bez ograniczeń?

Nie pamiętam aby w numerze 200 było coś ciekawego, dlatego też nie liczę na to że teraz będzie inaczej. Jest teraz mnóstwo gier mmo a wy skupiacie się w kółko na world of tanks i league of legends które jak dla mnie są nie ciekawe i nie warte grania w nie.

Łoho, to bez przecieków tym razem? Widziałem przeciek z lolem, a tu nagle w poście na górze się pojawiło wszystko. No to tak, skomentujmy to po kolei. LoL mnie nie kręci jakoś specjalnie. The Few jakoś nie kojarzę, ale nie wygląda na coś szczególnie fasycynujacego po wpisaniu do przeglądarki. Lego Bionicle to już nie wiem skąd wykopaliście. Nawet zapomnialem, że taka gra istnieje ;). Za M&M III szacun, ale jednak Fallout 4 i jakieś pierwsze egzaminy w tym roku przede mną, więc za długa gra na ten czas. Z Blacklist natomiast się niemożliwie cieszę. Od jakichś paru lat nie kupiłem żadnej gry Ubisoftu, ale generalnie większość przechodziłem jako pełniaki z cdactiona. Bo akurat jak dla mnie te 16 złotych są warte :). Idealny pełniak typu - zagram jak będzie dodatkiem do pisma.

Główny pełniak bardzo mnie zaskoczył, teraz na pewno kupię najnowszy numer, bo o dziwo nigdy nie grałem w nowego Splinter Cella, a przeceny na tę grę już nie raz mnie kusiły.

Zaniemówiłem z zaskoczenia. IMO najlepszy zestaw pełniaków od lat. Dzięki Cd-A. :)

Edited by CD890

To Might and Magic 3 to mowa o Heroes ? Bo jeśli tak, to jest to absolutna rewelacja. Swoją złotą edycję mam z Extra klasyki i jest już cokolwiek zużyta :) Czekam na pełną zapowiedź numeru, chcę poznać recenzje.

Ja pierdykam, świetnie :P czaiłem się na Splinter Cella ale za każdym razem uplay mnie od niego odganiał ;)

Na resztę pełniaków przymykam oko ;)

Czytania też będzie a bff ucieszy się z kodów do lola :P