Jump to content
Adecki90

Rozwiązany: TES V: Skyrim - osiągnięcie nie wchodzi.

Recommended Posts

Witam, mam problem z osiągnięciem w Skyrim, mianowicie "Pan Otchłani" za zdobycie 15 daedrycznych artefaktów. Mam ich zebranych 15 (oczywiście pomijając kościany klucz) wszystkie questy oczywiście zaliczone, a mimo to osiągnięcie nie chce wpaść :< próbowałem nawet zespawnować konsolą wszystkie i podnieść ale nic to nie dało. Jest na to jakiś sposób jak np komenda w konsoli??

Sęk w tym że nie używałem kodów, poza zwiększeniem odrobine udźwigu na początku gry tongue_prosty.gif a to chyba nie ma wpływu na aczik związany z artefaktami. Kody dodające artefakty używałem dopiero jak achievment nie chciał wejść.

PS: fajna piramidka wyszła tongue_prosty.gif

Edited by Adecki90

Jeśli jakieś osiągnięcia blokują się przez używanie kodów to raczej nie jest to system, który inteligentnie analizuje na co, kiedy i jakiego kodu użyłeś tylko raczej jak użyjesz jakiegokolwiek kodu to się blokują wybrane osiągnięcia i tyle.

Rozumiem, a jest może jakaś strona, czy miejsce gdzie mogę dorwać save z zebranymi artefaktami poza np jednym?? Może tak by zadziałało.

Wczytanie cudzego save'a raczej ni Ci nie da. Wydaje mi się że jedynym rozwiązaniem jest przejście gry od poczatku nie używając czitów

Ja nie używałem kodów, a też tego nie mam. Po prostu ten achivement jest niesamowicie zabugowany, nawet jak w danych masz, że wykonałeś 15 daedrycznych questów to czasem nie zalicza.

Dobra, mam rozwiązanie, dziwne troche bo nie można dodać przedmiotu konsolą, ale można zakończyć nią quest hircyna tak żeby dostać przedmiot i zaliczyło do osiągnięcia Oo

Trzeba w konsoli wpisać setstage da05 100 i wpada skóra hircyna a z nią achievment. W moim przypadku to już druga skóra, a mimo to zaliczyło, tak jakby trzeba było mieć 2 artefakty z tego jednego zadania...

Może się to komuś przydać kto też ma problem z tym osiągnięciem. Zamiast 100 podobno można wpisać 105, co pewnie zaowocuje pierścieniem hircyna ale sam już nie sprawdzałem.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę autora o kontakt przez PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...