Jump to content
Sign in to follow this  
wini666

Facebook, problem.

Recommended Posts

Witam. Sorry, że piszę o takim temacie na forum w znacznej mierze poświęconemu tematyce growej, ale pomyślałem, że ktoś już mógł mieć wcześniej taki problem, poza tym trochę o tym googlowałem i nie było mi dane znaleźć odpowiedzi.

Od kilku lat mamy ze znajomymi klan, nie jest to nic wielkiego, jesteśmy grupą znajomych którzy jakoś tam siebie w sieci nazwali :) Mimo wszystko, wcześniej w tym roku założyłem nam fanpage, właśnie na fejsie. Szczerze mówiąc szybko odszedł on w zapomnienie, aż kilka dni temu dostałem od facebooka dziwnego maila, który był dość "biznesowo" nastawiony. Chodziło o promocje tej naszej nieużywanej strony. Zlałem temat bo był to dla mnie taki typowy promocyjny spam różnych ficzerów na facebooku. Później przyszedł kolejny mail o podobnej tematyce i to już mnie zaciekawiło.

Okazało się, że nasz profil ma aktywne wykupione kliknięcia, obecnie jest na nim naliczone 12 dolców. Trochę poklikałem na profilu, wyłączyłem tą opcję, oraz dla spokoju usunąłem tą stronę, co też takie oczywiste nie było, ponieważ strona będzie istniała jeszcze jakiś czas, jakbym się "rozmyślił". Tak samo chyba działa usuwanie prywatnych profilów, ale nie jestem pewien.

To było 2 dni temu, niestety dzisiaj na tablicy wyskoczył mi sponsorowany post naszej grupy. Okazało się, że kliknięcia znowu są aktywne, poza tym w czerwonym okienku którego nie da się nie zauważyć jest prośba o dodanie jakiejś formy płatności z której mogliby ściągnąć należność.

Nie mam zamiaru za nic płacić, włączenie takiej opcji chyba nie odbywa się "od tak" a jeśli tak, no to wina tak czy inaczej jak dla mnie znajduje się po stronie facebooka. Zmieniłem właśnie moje hasło, dodałem zabezpieczenie w postaci sms'a przy logowaniu, chciałem napisać do supportu fb, no i tutaj pojawił się problem.

O ile się orientuje, większość supportu to są boty które mechanicznie wszystko uskuteczniają. Niestety mojej sprawy przez bota nie załatwię. Ciężko mi też było znaleźć jakiś mail do supportu na który dostanę odpowiedź. Tutaj pojawia się moje pytanie. Czy ktoś jest w posiadaniu takiego maila? Albo jakiejś porady co powinienem zrobić w tej sytuacji? Chciałbym tą sytuację wytłumaczyć TERAZ, póki jest ona świeża, a nie jak mi tam jakieś odsetki nastukają za brak wpłaty czy coś takiego. Bo zgaduje, że wtedy z chęcią do mnie napiszą, ale już może być za późno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...