Jump to content
Sign in to follow this  
nikolinho

Samorozwój

Recommended Posts

Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce to czego szukasz. Tam na pewno znajdziesz więcej porad niż w tym konkretnym temacie. Poszukaj blogów, stron internetowych z kategorii samorozwoju. Wybierz się do biblioteki po odpowiednie książki. Co do szkoleń to lepiej jak poszukasz opinii na odpowiednich portalach.

XDDDDDDDDD

Dzięki, BBC, za takie cudowne wrzuty, wiszące dumnie na mojej stronie z subami na YT.

Swoja drogą, wczoraj wrzucili też Slow mo chocolate pouring...

Hej, a ja dla odmiany potraktuje pytanie na serio. Najlepiej się rozwiniesz poznając siebie, a więc czytając, ucząc się, robiąc różne rzeczy, które wypchnął się poza sferę komfortu. Na początek polecam zastanowić się kim jesteś i czego chcesz od życia, w która stronę chciałbyś się rozwijać. Możesz poszukać książek, blogów psychologicznych, bo to są zwykle dobre i sprawdzone źródła wiedzy na temat człowieka i jego potrzeb ;) Ja osobiście polecam na początek ten artykuł https://perso.in/blog/dlaczego-nastolatkowie-powinni-poznac-swoja-osobowosc/ , jest niby skierowany do nastolatków, ale dorosłych też dotyczy.

Jeśli chodzi o mój samorozwój to jest to na pewno

czytanie książek

dokształcanie się ( ostatni postanowiłem znacznie poprawić swój angielski oraz codziennie sobie go powtarzam).

Jak również sport. Szczególnie, ze mam pracę siedzącą. Doszedłem do wniosku, ze jeśl nie będe sie ruszał to jedyne co mnie czeka to kalectwo. Tak wieć codziennie staram się albo wyjść na długi spacer albo poćwiczyć sobie w domu.  Szczególnie, ze ostatnio kupiłem sobie na Spokey https://sklep.spokey.pl/pol_m_Sporty_Fitness_Bieznie-395.html  bieżnię. 

Edited by kamdo