Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 12/2015 - opis zawartości

Polecane posty

Wnioski po lekturze:

Czy wy musicie swoimi recenzjami aż tak utrudniać życie. Heroes VII z 6+ choć recenzja wskazywała na 7+ ale jak przeczytałem ile w tej grze jest bugów zdecydowanie wstrzymam się z zakupem aż wyjdzie jakieś DLC. Serca z kamienia na PC już mi się nie chce wracać do W3 poczekam i kupię grę z DLC oraz PS4 ale to dopiero jak wersja 1TB stanieje. Blood Bowl II jeśli jest tak jak piszecie i to odświeżona jedynka to chyba kolejny tytuł którego nie opłaca się kupować. Powstała mi za to zagwostka z Fifą bo spoczątku wydawało mi się że to gra klasy 15 ale chyba po tej recenzji zmieniłem zdanie dość gruntownie. NBA i NHL wiadomo było że będą świetne a THPS 5 crapem wydawał mi się po obejrzeniu jednego filmu na yt. Rock Band 4 to gra którą powinien recenzować nie Papkin a człowiek który siedzi w tych klimatach jak CormaC lub też jest muzykiem jak Hut.

Co do publicystyki to powrót gamewalkera w takim wydaniu to pomysł świetny i moglibyście się go trzymać bo to zawsze była jedna z fajniejszych części CDA. Miło że przypomnieliście o Rahidzie a tekst o generowaniu światów to jeden z lepszych pod względem fachowości tekstów w tym roku w CDA (i pomyśleć że autor ma tyle samo lat co samo CDA). Felieton Papkina to tekst niezły i naprawdę warto było by gdybyś takie kwiatki jak tu wypisane publikował częściej na swoim fp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rock Band 4 to gra którą powinien recenzować nie Papkin a człowiek który siedzi w tych klimatach jak CormaC

A w jakich klimatach trzeba siedzieć, żeby recenzować Rock Banda? :)

lub też jest muzykiem jak Hut.

To nie jest gra dla muzyków. Mnie jako gitarzystę często irytuje w Guitar Hero i Rock Bandach to, że "grając" utwór, który potrafię zagrać na prawdziwej gitarze, muszę walczyć z przyzwyczajeniami z prawdziwego instrumentu. Zamiast kostkować tyle dźwięków, ile naprawdę jest w riffie, wtedy, kiedy powinny być kostkowane, muszę klikać tak, jak każą mi twórcy gry, czasami niezbyt rytmicznie z mojego punktu widzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W poprzednim CDA była zamieszczona reklama sklepu morele.net. Należało wpisać w przeglądarce morele.net/CDA, by móc kupić zestaw gamingowy z serii Efficient (3019 zł) z bonusami, między innymi myszką od MSI. W tym numerze jest podobna reklama, tym razem dotycząca modeli Skylake Efficient. Da się jeszcze kupić zestawy z serii Efficient z bonusami, czy po ptokach? Po wpisaniu morele.net/CDA pojawia się strona z zestawami Skylake Efficient, a po zwykłych Efficientach ani widu, ani słychu. sad_prosty.gif

/edit

nieaktualne. sad_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie uwagi do siódmej części o ośmiu generacji konsol. Po pierwsze, niektóre tytuły z pierwsze Xbox'a można było odpalić na Xbox 360, więc co mówię, bo widziałem listę takich gier gdzieś na internecie, więc jakaś wsteczna kompatybilność była, w ograniczonym zakresie, ale jednak.

Po drugie, Wii jako sprzęt sprzedawał się świetnie, ale gorzej było z grami, bardzo często ludzie mieli tylko zestaw z grą Wii Sports, nie bez powodu się mówiło, że to konsola dla casuali. Poza tym mało było na tej maszynce gier wysoko budżetowych typu seria Gears of War lub God of War. Trzeba pamiętać, że jednak konsola Nintendo działa w tej generacji w innym segmencie niż Microsoft i Sony. W każdym razie zgadzam się ze stwierdzeniem, że siódma generacja to najbardziej wyrówna konkurencja w historii.

PS. W tekście jest jeszcze taki malutki błąd, zamiast napisać wyniki sprzedaży konsol siódmej generacji jest napis szóstej generacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć interesujący pojedynek jest w tym numerze pomiędzy kartami graficznymi z różnych segmentów cenowych. Od segmentu do 1100 zł walka jest dosyć wyrównana, ale nie dziwi mnie teraz, czemu aż 73% woli produkty Nvida. Po pierwsze większa wydajność (czasem większa, czasem przewaga jest mniejsza), po drugie niższa cena (różnica zbliżonych modeli sięga czasem 200 zł, pomijając modele High End) oraz po trzecie mniejszy pobór prądu. Tylko kart topowych nie dotyczą powyższych zastrzeżeń.

Co prawda karty AMD mają większą wydajność, jeśli chodzi o wykorzystywanie Direcxt 12, ale pamiętajmy, że testy robiono na niedokończonych wersjach gier. Poza tym nie zapominajmy, że w XBOX One i PS4 są podzespoły AMD, a gry, na których przeprowadzono testy są po prostu portami z konsol. Dużo się jeszcze może zmienić do tego czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie wiem w jakim dziale o tym napisać (dlatego proszę o przeniesienie posta, jeśli wybrałem zły), tak więc piszę tutaj. Czy kody do LOL-a działają tylko i wyłącznie na serwerze eu-polen? Bo osobiście mam konto na weście, tam gram i w sklepie cały czas wyskakuje mi komunikat, że kod jest nieprawidłowy (mimo, że kilkukrotnie go przepisywałem/kopiowałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...