Jump to content
marekpotter

wybór konsoli do gry

Recommended Posts

Witam,

Jak na prawdziwego studenta przystało, strasznie nudzi mi się czasem wieczorami albo po zajęciach i chciałbym pograć w coś. Problem w tym że nie mam telewizora a monitor HP ZR24w, co sprawia mi duuży problem jeśli chciałbym podłączyć jakąkolwiek konsolę, gdyż jest tam wejście DVI. Mam do wydania max 300 zł, i zależy mi na dość dużej różnorodności gier. Na co się zdecydować? Jeśli rzeczywiście PS2 to jak ją podłączyć? W dodatku chciałbym dopiąć do tego jeszcze głośniki.

Miałem xboxa 360, ale sprzedałem go. Niestety nie stać mnie w tej chwili aby kupić sobie PS3 lub wspomnianego wcześniej xboxa. Może jest coś w stylu PS2 co łatwiej będzie mi podpinać niż dokupywać kable przez alledrogo? A może jednak wybrać coś przenośnego? konsolkę od Nintendo albo stare ale leciwe PSP? Albo jeszcze lepiej - gameboya? :P

Edited by marekpotter

Podałeś tyle opcji że nie wiem, co Ci powiedzieć.

Podłączanie PS2 - Nie, to nie jest takie proste. Trzeba kupić przejściówki, i obraz będzie zniekształcony. Lepiej podłączyć go pod zwykły telewizor.

Możesz za to kupić przejściówkę HDMI - DP i podłączyć PS3 http://allegro.pl/ps3-slim-320gb-13-gier-2-pady-i5715062198.html

W tej cenie możesz też wyrwać np. 2DSa http://allegro.pl/nintendo-2ds-niebieska-okazja-krak-akcesoria-i5719025162.html

Bardzo kompatybilny system, do tego nie musisz się martwić o podłączanie i można go zabrać na uczelnie.

a jak z ilością gier na tą platformę? da się grać w gry z poprzedniej wersji konsoli? Widzę że tak nie bardzo są do kupienia kartridże...

Edited by marekpotter

Działają wszystkie gry z 3DSa, większość z DSa, do tego te z GBA, GBC i pierwszego GB.

Gier jest sporo, jak nie na Allegro/OLX, to w eShopie.