Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szymok

Laptop do 2500 zł - SSD czy HDD, matowa czy błyszcząca.

Polecane posty

Witam.

Zamierzam kupić laptop do ogólnego użytku studenckiego (Internet, programowanie, być może programy inżynieryjskie, produkcja audio, starsze gry), na który przeznaczam 2500 zł.

W pierwszej myśli chciałem upolować coś z dyskiem SSD i matową matrycą. W tym przedziale cenowym, nawet przy dobrych parametrach sprzętowych, bolączką są słabe matryce (luminacja, wąskie kąty). Czy według Was, warto jest postawić na lepsza wydajność kosztem gorszej matrycy?

I pytanie kolejne. Full HD czy HD? Która rozdzielczość lepiej spełni się w 15 calowym ekranie, bo raczej takie biorę pod uwagę.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W starszych (tak do 2012-13) powinien pozwolić przy HD na w miarę komfortowe granie.

2. Do twoich zastosowań - tak.

3. Problem polega na tym, że jeśli chcesz mieć sensownie wydajnego laptopa i niezłą matrycę to musisz dopłacić przynajmniej 2 tysiące złotych (MSI PE 60 2QE).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tego tematu już po kupnie. Wybór padł na Probook'a 450 + SSD 120 GB od Samsunga. I niestety... Okazuje się, że ten laptop posiada miejsce na wpięcię takowego dysku, jednakże o innych wymiarach. Inaczej mówiąc, Samsung 850 EVO jest za długi. Mam nadzieję, że uda mi się wymienić w sklepie X-KOM (zamówione było on-line, z odbiorem osobistym)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...