Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2015

Polecane posty

A ja tak z czystej ciekawości zapytam. Na płycie z nowego numeru jest kod do strony kody.cdaction.pl. Wklepałem ten kod na stronce. Literki przyjęło, ale obok (gdzie pokazuje do czego się odblokowało) jest napisane "nie znaleziono" Ktoś mi powie ocb?

Edit: Dobra nieważne już wszystko wiem. Czytanie nie boli :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z czystej ciekawości zapytam. Na płycie z nowego numeru jest kod do strony kody.cdaction.pl. Wklepałem ten kod na stronce. Literki przyjęło, ale obok (gdzie pokazuje do czego się odblokowało) jest napisane "nie znaleziono" Ktoś mi powie ocb?

Edit: Dobra nieważne już wszystko wiem. Czytanie nie boli biggrin_prosty.gif

mam tak samo

edit:

już wiem wszystko jasne czekam na następne :P

ps. ja na przykład nie mam napędu w PC bo się spalił :P dla tego wolę wersje steam /uplay/origin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś bez wielkich szarad zmusić tego Raymana: Origins, żeby działał z padem od Xboksa 360? W sumie zdziwiłem się nawet, że gra domyślnie nie pytała o ten sterownik, bo to przecież port z konsol. Poza tym tak szczerze to sobie nie wyobrażam się z tym pałować przez kilka h na klawiaturze i myszce. Kciukiem zawsze przyjemniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zakupiony już we wtorek, a teraz czas na przemyślenia o pełnych wersjach.

Face Noir PL - jako, że (co do zasady) lubię przygodówki, to jestem tej grze na tak;

Max Payne 2 ENG - gdybym jej nie miał, cieszyłbym się bardzo ... ale i tak mogę ją z czystym sumieniem polecić tym, którzy jej nie posiadają :icon_smile: ;

Rayman Origins PL - :ok: no wreszcie jakaś platformówka (i do tego bardzo dobra).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ale te maxy od was wogole nie odpalaja sie po procesie instalacji. jak ktos ma jakis pomysl prosze o podpowiedz

To wszystko przez wogole. Musisz wyprosić o dnich wersję bez wogoli to się odpali i to nawet przed procesem instalacji!

Innym jakos dziala...

Ale że język polski, czy maksymiliany (bo o to zainteresowany pytał)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, zarejestrowałem się tutaj bo mam podobny problem co kolega powyżej.

O ile z pierwszą częścią Maksia od CDA sobie poradziłem bo wystarczyło pokombinować przy uruchamianiu z trybem zgodności (bodajże ustawiłem na tryb zgodności z windows98 albo z ME, już teraz nie pamiętam bo akurat na kompie brata siedzę) tak z dwójką nie mogę sobie poradzić. W internetach tysiąc porad, próbowałem tych kilku najczęściej cytowanych i ciągle jest tak że klikając na skrót tak jakby chwilę próbuje się załadować i dalej nic się nie dzieje (poza tym że pojawia się w procesach). Czy ktoś mial podobnie i sobie z tym poradził, albo nie miał podobnie a wie jak z tym dać radę ? :)

Pozdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak te maxy mi nie dzialaja wczesniej jak miallem win 7 sciagnelem maxy z netu uustawilem tryb zgodnoscii z win 98 i latalo w 1 czesci byl problem z dzwiekiem podczas animacji teraz nie wyswietla mi sie mozliwosc ustawiienia takiego trybu nie wem czeemu mam orginalny win 8.1 pro i pokazuje mi tryb 7 win xp i win 8 probowalem roznych sposobow woogolle nic nnie oodpala nawet tego paneliku przed gra co wciska sie przycisk play

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu MP2 - zmieniam oczywiście tryb zgodności i... nic. Gra w ogólnie nie odpala. Ja rozumiem, że to jest stara gierka itd. itd. ale kiedy dajecie taki pełniak - powinno być lista wskazówek (na płycie, na forum, gdziekolwiek) jak te gry odpalać. Lub dawać informacje na łamach - że nie da się jej uruchodzmić na niektórych systemach.

Winne mogą być sterowniki od karty czy dx - ale to już nie jest pierwsza pozycja z listy Waszych pełniaków z którą "walczę" aby ją w ogóle uruchomić.

Druga sprawa to wersja PL. Nie jestem pewny, ale wydaję mi się, że kiedyś w sklepie widziałem wersje PL MP2. Nie rozumiem więc, czemu tutaj jej nie ma. Dla ludzi znających angielski spoko, ale w moim przypadku jest kiepsko kiedy całe życie uczyło się niemieckiego tongue_prosty.gif i ruskiego tongue_prosty.gif

Win 7

I5

R9270X 2gb

4GB ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista wskazówek jest taka:

Uruchom grę w trybie zgodności z Windows 98

I więcej nie mamy, bo na redakcyjnych komputerach z Windows 7,8 i 10 gra działała bez problemów, a jeśli były kłopoty to tryb zgodności na nie pomagał.

Dlaczego nie ma PL. Z tego prostego powodu, że sprzedawca zaoferował nam wybór: albo ENG albo żadna. MP2 jest za fajną grą, żeby ją sobie odpuścić więc wzięliśmy ENG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ będzie piękny necroposting...

No nic, problem dotyczy gry z tego konkretnego numeru. Max Payne 2 po zainstalowaniu (komp z Win XP, antyk :D ) się nie uruchamia. A to dlatego, że po instalacji na dysku nie pojawia się plik exe. Instalowałem kilka razy, na różnych partycjach, za każdym razem brakuje właśnie pliku exe.

Jakieś pomysły czym to jest spowodowane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podobnych sytuacjach najczęściej winny jest program antywirusowy. Może skasować plik albo przesłać go do piaskownicy. W Windows 10 pomimo osobnego antywirusa, antywirus systemowy sam zablokował plik, oczywiście bez pytania o zgodę i powiadamiania. Niestety programy antywirusowe często wykorzystywane są do ochrony przed oprogramowaniem pirackim, a opieka te często rozpościera się również na aplikacje legalne i robią to tak uparcie, że kilkakrotnie zmusiło mnie to do zmiany antywirusa. Szczególnie uporczywe było to w przypadku kilku gier MMO, które po częstej aktualizacji każdorazowo były wykrywane i usuwane przez antywirusa systemowego. Skończyło się na ściągnięcia programu do konfiguracji Windowsa 10 , który przekopał system dogłębnie i pozwolił na normalne funkcjonowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Andrettoni napisał:

W podobnych sytuacjach najczęściej winny jest program antywirusowy. Może skasować plik albo przesłać go do piaskownicy. W Windows 10 pomimo osobnego antywirusa, antywirus systemowy sam zablokował plik, oczywiście bez pytania o zgodę i powiadamiania. Niestety programy antywirusowe często wykorzystywane są do ochrony przed oprogramowaniem pirackim, a opieka te często rozpościera się również na aplikacje legalne i robią to tak uparcie, że kilkakrotnie zmusiło mnie to do zmiany antywirusa. Szczególnie uporczywe było to w przypadku kilku gier MMO, które po częstej aktualizacji każdorazowo były wykrywane i usuwane przez antywirusa systemowego. Skończyło się na ściągnięcia programu do konfiguracji Windowsa 10 , który przekopał system dogłębnie i pozwolił na normalne funkcjonowanie.

Tak, to był antywir. Dzięki za sugestię, musiałem dosyć mocno pokopać w opcjach żeby znaleźć, że antywirus uznał exe z MP2 za wirusa i go od razu usuwał, bez pytania i informacji o tym.

Działa, gram :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...