Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malindkm

Gry dodawane do CD-Action wymagające Steama/Uplay/Origina

Polecane posty

No właśnie nie udało mi się uzyskać takiej informacji. Smuggler napisał gdzieś w wątku o pełniakach, że trzeba "wykorzystać" kody przed terminem, co sugerowałoby, że mają ważność nawet po odsłonięciu. Na pewno kodu do Layers of Fear nie da się już wykorzystać, bo na GOGu wyskakiwała informacja z datą. Co do kodów steam niestety nie znalazłem nigdzie informacji, choć doświadczenie sugeruje, że kody steam są ważne na wieki. Skąd masz taką informację @SilentBob?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, czy da się w jakiś sposób aktywować klucz Heroes VI na Steam ?? Z Uplay nigdy nie korzystałem i nie chce pamiętać 1000 loginów i haseł :)

Oczywiście grę już zarejestrowałem na Uplay, ale moją główną platformą jest Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie. Mozesz ewentualnie dodac gre do biblioteki Steam, ale koniec koncow i tak bedzie sie musial odpalic Uplay. Dla wiekszosci graczy PC Steam jest glowna platforma. W przypadku czesci gier mozesz sobie wybrac, czy chcesz je kupic na Steam, Origin czy Uplay, ale niektore wymuszaja konkretna i tego nie przeskoczysz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry Ubisoftu od kilku lat korzystają z Uplay i wymagają go do działania. Nawet jak zakupisz grę na Steamie to będziesz potrzebować Uplay, więc do uruchomienia gry byś musiał włączyć Steam i Uplay.
Rozumiem że posiadanie setki klientów, żeby zagrać w grę jest chore (do tej włącz Steam, to tej Origin...), ale założyć konto na Uplay to taki problem? Tak czy siak, jak ci się zamarzy jakaś inna gra Ubi to i tak będziesz musiał założyć. I ja mam popisane wszystkie loginy i kartke dobrze schowaną bo też bym wszystkiego nie spamiętał ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko gry z 2017 roku od tej listy, którą kolega gdzieś wyżej podał, mają terminy ważności? Czy inne np. z 2016 czy początku 2017 też miały terminy?

Nie ukrywam, że nigdy nie instalowałem na czas gier,

mam też zaległości w czytaniu (z 15 lat kupuję cd-action a od 3 lat prenumeruję) i od kiedy właściwie prenumeruję mój czas się skurczył, że przeglądam cd-action dopiero z przed roku...

Jestem lekko mówiąc zaskoczony więc teraz próbuję nadrobić zaległości we wklepywaniu kodów lecz obawiam się sporych strat bo nie otwierałem gier od ponad roku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin ważności odsłonięcia kodów został po raz pierwszy ogłoszony w CDA, do którego było dodane Layers of Fear. Wcześniejsze numery nie miały takiej informacji, więc nie sądzę.

Aczkolwiek radziłbym pobierać kod do gry w dzień, kiedy się zakupiło pismo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2018 o 17:39, SilentBob napisał:

Termin ważności odsłonięcia kodów został po raz pierwszy ogłoszony w CDA, do którego było dodane Layers of Fear. Wcześniejsze numery nie miały takiej informacji, więc nie sądzę.

Aczkolwiek radziłbym pobierać kod do gry w dzień, kiedy się zakupiło pismo.

Dzięki za odpowiedź, będę musiał być już na bieżąco ze zmianami, 

mam jednak nadzieję, że przemyślą wydłużenie tych terminów,

ostatnio prenumeraty nie dochodzą lub dochodzą z mega opóźnieniem od kiedy PP ma wielkie problemy z załogą więc

przydałoby się mieć spory zapas czasu :).

 

 

 

 

EDIT: Aby nie pisać nowych postów. Miałem to szczęście, że udało mi się jeszcze uzyskać te gry z tego cd-action mimo, ze termin upływał koniec lutego. Generalnie nawet nie przypisywałem kodu do kody cd-action więc gdy przypisałem to czekała na mnie miła niespodzianka i udało się uzyskać - szczególnie grę na której mi zależało czyli blackguards :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentBob @Scouser Jak widzę to na kody cdaction przyciski z kluczami ważnymi do końca lutego są zablokowane i nie można ich kliknąć, więc najlepiej przypisywać je od razu lub wysyłać na maila, albo pamiętać o dacie ważności -1 bo niektóre kody nie są do danego dnia włącznie, co wiem z doświadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poruszę kilka wątków:

1.Co do kodów z kody.cdaction.pl można je skopiować od razu po wpisaniu  kodu z płyty/zdrapki do Steam/Uplay/GOG.com/wargaming.eu/itp. Czy taki "przeterminowany" kod zadziała to kwestia empiryki. Generalnie podzielam zdanie mustang2009

2. W sprawie kodu do Rayman 3 wysłałem zgłoszenie do Ubisoftu. Jak tylko mi odpowiedzą opowiem wam o tym.

3. Jeśli zaś chodzi o Anomaly Über Bundle numeru 03/2016 (253) cóż... długa historia. Kod był aktywny do 31.12.2016 roku do aktywacji na stronie gamesrepublic.com. Niestety sklep pewnego dnia splajtował i był "aktywny" do końca 2016 roku(sic!) jedyne co zostało mi po tamtej stronie to pakiet AÜB na Steam i siłą rzeczy usunięte konto wraz z nieściągniętymi plikami na Androida/IoS/freeDRM(jeśli były). Dzisiejszy gamesrepublic.com to zupełnie inny sklep. Dla ciekawych tematu wujek google :)

EDIT: Sory za wykopalisko.

EDIT 2 z dn 05.11.2018 r.:

Cześć, długo to trwało, ale odpowiadali mi z tygodniowym poślizgiem. W skrócie przytoczyłem w zgłoszeniu wątek @Wojman007 z  jego udanej aktywacji Rayman 3 Hoodlum Havoc na Uplay. Na Steam i GOG.com mój kod na dzień dzisiejszy nie działa. W przyszłości spróbuję aktywować  Rayman 3 Hoodlum Havoc na bardziej aktualnej wersji Uplay niż Tuesday September 27th 2016 (ostatnia wersja dla Windows Xp [Vista chyba też?]) chociaż po odpowiedzi supportu Ubisoftu wątpię, że to możliwe:

MarekB @ Ubisoft Support

Pt, 2 lis 2018 18:45 CET

Witam ponownie, Dziękuję za wiadomość. Chciałbym również przeprosić za długi czas oczekiwania na odpowiedź. Nie mamy dostępu do informacji, do kiedy klucz był ważny. Natomiast ten klucz nie jest już możliwy do wykorzystania. W sprawie jakiegokolwiek zwrotu lub reklamacji należy zatem się zwrócić do jego sprzedawcy, czyli bezpośrednio do CD-Action. W razie jakichkolwiek innych pytań czy wątpliwości, zapraszam do ponownego kontaktu. Pozdrawiam, Marek Dział Obsługi Klienta Ubisoft

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...