Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

num

bezprzewodowa myszka i klawiatura się zakłócają

Polecane posty

Witam

Jak w temacie mam problem z bezprzewodową myszką i klawiaturą działają one na dwóch osobnych odbiornikach usb przez co się zakłócają (zacina się myszka albo klawiatura w zależności od tego co się znajdzie bliżej odbiornika) i tu moje pytanie czy można za pomocą jakiegoś programu zmienić częstotliwość któregoś z odbiorników ewentualnie jakoś sparować myszkę i klawiaturę na jeden odbiornik (niestety sterowniki nie mają żadnej z tych opcji), jedyne co mi się udało uczynić aby zlikwidować zakłócenia to za pomocą przedłużacza usb umieścić odbiornik z myszki po prawicy a z klawiatury po lewicy.

Klawiatura Microsoft wireless keyboard 2000

Myszka Gigabyte Force M9 Ice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to były urządzenia tej samej firmy, to BYĆ MOŻE dałoby się coś z tym zrobić, żeby działało na jednym odbiorniku. Ale nie są i jedyne rozwiązanie, to chyba tylko te, które znalazłeś. Jeśli nie ma w sterownikach opcji zmiany częstotliwości, to raczej nie da się z tym nic zrobić. Ew. jeśli masz cierpliwość, to konfigurować tak długo, aż trafisz w różne częstotliwości, między którymi nie będzie interferencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...