Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MajkelKarbo4

Origin problem z pobieraniem

Polecane posty

Witam,

Już trzeci raz pobieram demo fify 16 na pc i za każdym razem cofa mi pobieranie do 2,84 GB, niestety mam bardzo wolny internet i muszę wstrzymywać pobieranie co około 500MB-1GB bo pobranie 1GB zajmuje mi ponad 5 godzin. 4 dni temu pobieranie doszło max do 3,39 GB i cofnęło, wczoraj do 3,49 GB i cofnęło, ale dziś to się ostro wkurzyłem, ponieważ pobieranie doszło do końca prawie bo było już 3,54 GB na 3,54 GB i zostało bodajże kilka MB i cofnęło o 20%... postanowiłem pobrać od nowa, na razie pobrało 550 MB, ale co jest dziwne, to to że takie cofanie zaczyna się dopiero jak pobiorę ponad 2,50 GB, do mniej więcej tej ilości nie robi "cofek" dodatkowo jak pobieram już końcówkę czyli od 2,50 GB w górę to mam jakiś kosmiczną szybkość neta na originie (pokazuje tylko, a net działa normalnie) średnio pobieram z prędkością plus minus 60-65 kb/s a często pokazuje od 100 kb/s do prawie 2 mb/s. Próbowałem już sposobu ze stworzeniem pliku na pulpicie, ale i tak cofało tym sposobem ;/ proszę o pomoc bo chciałbym zagrać w demo, tym bardziej że dema są darmowe.

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...