Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TokaMXoa

Kupno PS3 2015- pytania o wersję konsoli, dysk i cenę.

Polecane posty

Od pewnego czasu szukam na aukcjach odpowiedniej dla siebie PS3. Z powodu braku obeznania w tych klimatach pozwoliłem sobie na rozpoczęcie nowego tematu (podobne nie są już najświeższe). Post raczej o charakterze orientacyjnym, aniżeli ostatnią rzeczą przed zalicytowaniem/kupnem przedmiotu.

Podstawowe założenia:

- Jako, że będzie to moja pierwsza konsola, nie chciałbym wydać więcej niż 450zł (jeżeli jest to realna kwota). Oczywiście przy tym budżecie nowy sprzęt nie wchodzi w grę.

- Interesuje mnie konsola bez Move, bez kamerki, bez innych śmiesznych bajerów. Jedyny dodatek jaki uznałbym za miły to 2 pady (ten jednak mogę dokupić później)

- Konsola jest kupowana z myślą z grubsza o trzech grach: Deamon's Souls, Bayonetta, Heavy Rain, lecz przy tej (w sumie niemałej) inwestycji nie wykluczam kolejnych tytułów w przyszłości.

- PS3 nie będzie używany do filmów czy muzyki.

- Prawdopodobnie nie będę kupował gier w postaci elektronicznej, wyłącznie pudełkowe wydania.

Podstawowe pytania/obawy.

- Jaka wersja samej konsoli będzie najlepszym wyborem? Widziałem wielu zwolenników FATów i stojących po drugiej stronie barykady fanów slimów/SS. Najlepszą opinią cieszy się chyba zwykła wersja Slim (podobno FATY są awaryjne, a SS mają zacinającą się klapkę na płyty)

- Jaka pojemność dysku wystarczy do spełnienia powyższych założeń? Nie jestem pewien jak przebiega proces instalacji gier (o ile są wymagane), aktualizacji oprogramowania, przechowywania sejwów, stąd też moje obawy o ten podzespół.

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faty, nawet jeżeli kiedyś były dobrym wyjściem (dużo gniazd, niektóre miały układ PS2) to obecnie są już tak stare że kupowanie takiego to proszenie się o awarię. Super Slim są robione bardzo niskim nakładem kosztów, z kiepskich materiałów. Więc najlepszym rozwiązaniem jest Slim.

Pojemność - jeśli nie chcesz kupować wersji elektronicznych en masse, to wystarczy najmniejsza pojemność dysku. Dla Slim to bodaj 120 GB.

W 450 złotych z łatwością znajdziesz dobrą ofertę, nawet z dwoma oryginalnymi padami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...