Skocz do zawartości
Archi

Jaka konsola przenośna jest teraz najbardziej opłacalna?

Polecane posty

Witam.

Planuję zakup używanej konsoli przenośnej.

I mój dylemat polega na tym że nie wiem jaką wybrać? Zależy mi aby gry na nią były dobrze dostępne i w przyzwoitych cenach oraz żeby ona sama posłużyła mi przez kilka lat.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wiadomo że zostaje na rynku grania przenośnego jedna firma Nintendo która oferuje lub zaoferuje w przyszłości własne wersje konsol przenośnych. Wszystko inne co będzie to granie w chmurce na przystawkach lub wykorzystujące obecne rozwiązania typu smartfony czy tablety też w chmurce lub dotychczasowe znane gry mobilne.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z przenośnych konsoli może być Nintendo Switch Lite a z wydajniejszych pod nowsze gry PS4 PRO, lub PS4 w wersji slim dla użytkowników ceniących małe gabaryty konsoli. Odchudzona wersja slim ma niżej taktowany procesor, ale jest od zwykłej PS4 i PS4 PRO mniejsza, lżejsza i tańsza.

Sony PlayStation 4 Slim 1TB + Pad

Sony PlayStation 4 PRO 1TB + Fortnite DLC

Xbox One X jest jedną z najwydajniejszych konsol do grania w rozdzielczości 4K HDR. Nowszy Xbox One S jest mniejszy i lżejszy, oraz odtwarza filmy w rozdzielczości 4k. One S nie wspiera oficjalnie rozdzielczości 4K dla gier i skaluje obraz z FullHD, natomiast procesor AMD Jaguar jest w obu wersjach ten sam. Obie konsole wspierają strumieniowanie wideo w jakości 4K z serwisów streamingowych.

Microsoft Xbox One S 1TB + GoW 5

Microsoft Xbox One X 1TB Limited Ed. + GoW 5

 

 

Edytowano przez Michal30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę starszy ale odświeżę go - wszystko zależy od tego czego poszukujesz. 

 

Z jednej strony jeśli chodzi Ci o dostępność tytułów i aby cena nie była wygórowana to tak jak powyżej mogę polecić Vite. Jednak jeśli masz trochę więcej pieniędzy do wydania polecam znaleźć Nintendo Switch'a na którym działa jeszcze JIG exploit - dzięki niemu także będziesz w stanie uruchomić emulatory i w ten sposób cieszyć się większą ilością gier. 

Problemem Nintendo Switch'a są jednak ceny gier - te raczej utrzymują swój poziom i rzadko schodzą, gdyż Nintendo wysoko ceni swoje marki. Jednak te gry są tego warte i dają cholernie dużo zabawy - decyzja należy do Ciebie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...